Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

Wydarzenia: Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Rodzina

XII Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych

 fot. Fotolia.com

W najbliższą niedzielę 3 grudnia odbędzie się XII Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych. Jest to wydarzenie kierowane do wszystkich, którym bliska jest idea adopcji.

 

Organizatorzy zapraszają osoby bezpośrednio zainteresowane przyjęciem dziecka do swojej rodziny, osoby, które już przyjęły dziecko i chcą podzielić się z swoim doświadczeniem lub problemami związanymi z adopcją, osoby zawodowo zaangażowane w organizację procesu przysposabiania dziecka w Małopolsce oraz wszelkich przyjaciół rodzin adopcyjnych.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 Mszą św. w Bazylice oo. Jezuitów przy ul. Kopernika 26, której przewodniczyć będzie Metropolita Krakowski, ks. abp Marek Jędraszewski. Druga część spotkania odbędzie się w Auli Wielkiej Akademii Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 26. Dla rodziców dzieci odbędą się wykłady i koncert Karola Dziedzica (finalista The Voice of Poland), a dla dzieci gry i zabawy integracyjne.

Wydarzenie objął patronatem honorowym Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa.

Oceń treść:
;