Imieniny: Wiktora, Cezarego

Wydarzenia: Światowy Dzień Powolności

Aktywnie

„Życie w habicie” – konkurs z okazji Roku Życia Konsekrowanego

 fot. Facebook.com

Wydawnictwo Pallottinum i pallotyńskie Wyższe Seminarium Duchowne w Ołtarzewie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym z okazji trwającego właśnie Roku Życia Konsekrowanego. Jak informują na Facebooku, zasady są proste:

 

1. Zrób zdjęcie siostry zakonnej, brata lub grupy osób życia konsekrowanego, które nas zaskoczy, wzruszy, zmusi do zadumy – im ciekawsze tym lepiej!

2. Znajdź do tego zdjęcia komentarz – z Pisma Świętego lub jakiegoś dokumentu Kościoła. Wystarczy jedno zdanie! Zachęcamy do poczytania dokumentów o życiu konsekrowanym

3. Wyślij to na adres mm@pallottinum.pl.

Pallotyńskie wydawnictwo przewiduje przyznanie trzech miejsc. Do wygrania są Biblia Jubileuszowa, Papieska, Pielgrzyma (w futerale na zamek). Organizatorzy zwracają uwagę, że zdjęcie musi być własnością autora, a fotografowane osoby muszą wyrazić na to zgodę; przesłanie zdjęć jest jednoznaczne ze zgodą na wykorzystanie ich przez Wydawnictwo Pallottinum.

Konkurs trwa do 2 lutego 2015 r., czyli do Dnia Życia Konsekrowanego. „Nie czekajcie – pstrykajcie!” – zachęcają pallotyni.

;