Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

Wydarzenia:

Polska

Życzenia dla babć i dziadków od pary prezydenckiej

 fot. Fotolia.com

– W tych świątecznych dniach chcemy podziękować Babciom i Dziadkom za to, że przekazują tradycje domowe i regionalne oraz wartości patriotyczne i religijne – para prezydencka Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda złożyli życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

Publikujemy pełną treść życzeń Pary Prezydenckiej:

Szanowne Babcie i Szanowni Dziadkowie!

Składamy Państwu najserdeczniejsze gratulacje z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dziękujemy za Państwa obecność, wrażliwość i otwartość na młodsze pokolenia. Z serca życzymy Państwu wiele zdrowia i radości. Niech każdy kolejny dzień przynosi Państwu nowe wzruszające spotkania i rozmowy z bliskimi. Niech codzienność będzie pełna spokoju i ciepłych relacji z rodziną, sąsiadami i przyjaciółmi.

Państwa wsparcie i dobra rada mają ogromną wartość i są zawsze potrzebne najbliższym. Babcie i Dziadkowie, którzy byli świadkami wielu ważnych wydarzeń historycznych i sami zmagali się z rozmaitymi przeciwnościami, dają dzieciom, wnukom i prawnukom przykład, jak radzić sobie z wszelkimi trudnościami. Przechowują też pamięć o losach rodzinnych, która jest nie tylko prywatną historią krewnych, lecz nade wszystko opowieścią o postawach wobec życiowych i dziejowych wyzwań. Ludzie od wieków przekazują sobie mądrość zgromadzoną przez przodków. Także my dzisiaj – mimo wielkich przemian cywilizacyjnych i technologicznych – czerpiemy od poprzednich pokoleń ponadczasowe ideały i inspirację do działania.

Dlatego w tych świątecznych dniach chcemy podziękować Babciom i Dziadkom za to, że przekazują tradycje domowe i regionalne oraz wartości patriotyczne i religijne. Dziękujemy, że zawsze są Państwo gotowi nieść pomoc młodym, a kiedy trzeba – także przytulić, otrzeć łzy i pocieszyć.

Niech żyją wspaniałe Babcie i wspaniali Dziadkowie – sto lat!

Z wyrazami szacunku

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda

Źródło:
;