Imieniny: Kingi, Krystyny

Wydarzenia: Święto Policji

Wspomnienie św. Kingi, dziewicy

Wydarzenia

34. Franciszkańskie Spotkanie Młodych

-
10:00 - 20:00
online / Kalwaria Pacławska

 Z radością zapraszamy Cię na 34. Franciszkańskie Spotkanie Młodych. Hasłem tegorocznego Spotkania jest KOŚCIÓŁ.

Czy potrzebuję Kościoła? Czy Kościół potrzebuje mnie? Kto należy do Kościoła, a kto nie? Czym jest wspólnota Kościoła i jak odnaleźć w niej swoje miejsce? Na te i wiele innych pytań będziemy wspólnie szukać odpowiedzi podczas lipcowego spotkania.

 Termin  Już teraz zapisz datę 34. FSM-u: 29-31 lipca
 Formuła  W tym roku po raz kolejny spotkamy się online. Ale jeśli obostrzenia na to pozwolą, chcemy zaprosić Was na jeden dzień stacjonarny na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla. O wszystkich zmianach będziemy Was na bieżąco informować.
 Co dla Was przygotowaliśmy?
Podczas 34. FSM nie zabraknie wspólnej modlitwy, pięknych nabożeństw, spotkań z ciekawymi gośćmi, inspirujących konferencji, czy czasu na budowanie relacji. Więcej zdradzimy Wam już wkrótce, ale bądźcie czujni, bo przygotowaliśmy dla was kilka niespodzianek! 

Na FSM zapraszamy wszystkich! Młodych, którzy formują się we wspólnotach, ale również tych, którzy pełni pytań, wciąż szukają swojej drogi. Przekonaj się sam.

* * *
Franciszkańskie Spotkanie z Młodych to najstarsze ogólnopolskie spotkanie dla młodzieży o charakterze religijnym. FSM to czas pogłębiania relacji z Bogiem oraz odkrywania Jego miłości w życiu każdego z nas. FSM jest pełen pięknych nabożeństw, inspirujących konferencji oraz budujących świadectw. Jeśli szukasz przestrzeni, by nie tylko odpocząć, wyciszyć się, pomodlić oraz spojrzeć w głąb swojego serca, ale też przeżyć czas niezapomnianych rozmów, zabaw, tańców oraz koncertów – to miejsce jest dla Ciebie! Dowiedz się więcej  www.fsm.franciszkanie.pl

;