Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Wydarzenia:

Wszystkie intencje

Podgląd na żywo z kaplicy św. Sebastiana w Bazylice Świętego Piotra

 

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 • O laske malzenstwa w2018 z dobrym wierzacym chlopakiem i dar poyomstwa za dusze czysciowe nawrocenie politykow wrizbitow i wykladowcow na calym swiecie

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Błagam Cię Kochany Ojcze Św. o szybkie moje wyzdrowienie bo cierpię bardzo i boję się. Bóg zapłać.

 • Za wstawiennictwem Swietego Jana Pawla II prosze w intencji mojej corki Agaty aby dobry Bog obdarzyl ja laska uzdrowienia z glebokiej depresji i z fibromalgii, choroby wiazacej sie z depresja. Prosze rowniez dla niej o laske powrotu do zycia w wierze.Skladam serdeczne Bog zaplac za modlitwe.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłe i miłość. Wskaż mi proszę jaką drogą mam podążać. Ześlij proszę na mnie miłość której tak bardzo mi brakuje. Wesprzyj mnie siłą abym mogła zbudować nowy dom dla moich dzieci. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Damian Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie Bóg zapłać za modlitwę.. Damian Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości, Bóg zapłać za modlitwę.

 • Św.Ojcze Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo w intencji Marcina i Anny,o Miłosierdzie Boże dla Nich i Ich dzieci , o łaskę zawarcia Sakramentu Małżeństwa,o wiarę dla Anny,opiekę Bożą i zdrowie .Św.Ocze proś Boga za Nimi.

 • Proszę Święty Janie Pawle II w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • W pewnej intencji Tobie oJcze Ukochany wiadomej...nie opuszczaj,wysluchaj.Ufam Ci OJCZE CALYM SERCEM

 • Ojcze Swiety blagam o uwolnienie z nerwicy lekowej,prosze...zeby mnie to opuscilo.Zeslij mi dobych przyjaciol.

 • Ojcze Swiety,dzis moj maz ma badanie,rezonans,czuwaj zeby wynik byl dobry.Bog zaplac. Za syna zeby byl madrym i rozsadnym chlopcem,zeby ta znajomosc nie wplynela negatywnie na niego,Ojcze blagam Cie czuwaj.Wola Boza.Uzdrwienie chorych modl sie za nami!

 • Ojcze Swięty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Ojcze Święty proszę pomóż mojemu bratu Ryszardowi, który tak bardzo cierpi.Wiem Ojcze, że jest niewierzący, nie wiem czy mam prawo prosić ,ale mocno wierzę w Miłosiernego Boga,który kocha wszystkich nieskończoną miłością. Jezu Ty się tym zajmij. Amen.

 • Święty Janie Pawle II proszę o zdrowie dla Lucyny, Gosi, Mariusza, Jana oraz maturzysty, u którego zdiagnozowano białaczkę. Pozwól im wrócić do zdrowia. Każdy z nich zmaga się z ciężką chorobą. Dziękuję za wszystkie łaski

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym 17.12 zaliczyła kolokwium z migration i projekty. Bardzo mi na tym zależy.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jaką drogą życia powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro dla mnie i moich bliskich

 • OJCZE SWIETY BLAGAM CIE O POMOC .TY WIESZ JAKA.POMOZ MI .ZEBY SYN OPAMIETAL SIE Z ZNAJOMOSCIA I ZEBY TA OSOBA GO NIE SKRZYWDZILA,BLAGAM...jJEZU UFAM TOBIE.

 • Ojcze Swiety prosze Cie w intencji Tobie wiadomej,blagam pomoz mi.Jezu Ufam Tobie.

 • Św. JANIE PAWLE II, proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo w sprawie, z która nie umiem sobie poradzić od wielu lat. Prosze Cię o laske spotkania z Konradem, szczerej rozmowy i laski przebaczenia. Męczą mnie wyrzuty sumienia i tak mi ciezko z tego powodu. Proszę Cię Jezu pomóż mi poukładać moje sprawy. JEZU UFAM TOBIE.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę wyjścia z licznych chorób, za chorych w rodzinie i przyjaciół.Bądź z nami w każdy czas ,daj godnie przeżyć dni Adwentu i przygotować się na przyjście Bożej Dzieciny.Kieruj szczęśliwie losem moich dzieci i wnuczek i wypraszaj nam wszystkim Boże Błogosławieństwo.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę drogę jaką powinnam podążać. Ześlij proszę na mnie miłość której mi tak brakuje. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Św. Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo oraz o pomoc, aby Eryka i moje wszystkie problemy które teraz bardzo przeżywamy za pomocą łaski Bożej zostały rozwiązane a wiara umocniona. Abyśmy poczuli miłość i moc opieki Boga Ojca. Proszę o miłość wnuczki do ojca Amen

 • Św.Janie Pawle wypraszaj zdrowie,opieke Bożą dla mnie i rodziny.

 • O powrót do zdrowia dla ciężko chorego na nowotwór Łukasza, o siłę i wiarę w walce z chorobą, aby pokonał ją i nadal mógł się cieszyć rodziną i malutką córeczką. Bóg zapłać.

 • O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, nie bał się ludzi i stał się otwartym, spokojnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uzdrów go. Bóg zapłać.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • o łaskę dla siostry i jej męża

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosirengo Jezusa i Njukochańszej Matki błagając o łaski zdrowia i inne potrzebne łaski dla mojego męża, naszych dzieci, mojej mamy, teściowej i dla mnie.Proszę ześlij na mojego męża miłość aby mógł bardziej okazywać miłość do naszego syna. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiłeś. Miej mnie i moich bliskich w opiece. w Tobie nadzieja na lepsze jutro. Jezu ufam Tobie.

 • O zdrowie dla gosi i dobrego lekarza

 • Maryjo Niepokalanie Poczęta uproś w Godzinie Łaski mojej rodzinie i mnie łaski u Swego Syna. Maryjo powiedz Swemu Synowi o nas i o mnie. Bądź z nami w każdy czas. Twoja czcicielka.

 • Za wszystkie wysłuchane prośby,również te co były i wydawały się niemożliwe dziękuję Ojcze mój kochany. Za wszystko Bóg zapłać. Kocham Cię, ufam Ci. Ojcze bądź zawsze przy mnie i mojej rodzinie. Czuwaj nad nami.

 • Ojcze Święty proszę o zdrowie dla mamy,taty,mojego męża i dzieci. I dla mnie. O wyrwanie z nerwicy. Niech ustąpi. Błagam Ojcze przez Niepokalaną. Uzdrowienie chorych..módl się za nami.

 • Ojcze Święty powierzam Tobie zdrowie Adama,niech Niepokalana otoczy go szczególną opieką i doda mu zdrowia. Błagam. Jezu.ufam Tobie. Za mojego syna o jego głęboką przemianę duchowa,żeby dziecko odzyskało spokój wewnętrzny,nie było uzależnione od internetu i telefonu. Maryjo Niepokalana uzdrow moje dziecko. Zaopiekuj się nim i jego niepotrzebnymi znajomościami. Błagam Cię o pomoc. Maryjo uzdrowienie chorych módl się za nami..OJCZE Ukochany błagam pomóż mi...liczę na Ciebie Ojcze. I modlę się z całych sił.

 • Ojcze Święty, Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego (uporczywe problemy trawienne), psychicznego (lęki, nerwica). Karolina

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Święty Janie Pawle II pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich modlitw, które codziennie zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zgodę, zdrowie, wiarę, miłość, jedność, zaufanie, poszanowanie, bezpieczeństwo. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję Niepokalaną aby była nam ratunkiem, obroną i okryła nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie nam właściwej drogi w życiu. O pomoc w pracy dla wnuczki, aby wykonywała ją starannie i sumiennie, o dobrą współpracę i dalsze kontynuowanie nauki. Proszę o pomoc w nauce dla wnuczki w ostatnim roku studiów i o dobre przygotowanie do pracy magisterskiej. Święty Janie Pawle uproś potrzebne łaski dla moich wnuczek. o głęboką wiarę zdrowie, siłę, bezpieczeństwo, czystość, odwagę, śmiałość, pewność siebie. Proszę o dobrą współpracę, siłę, zdrowie, wytrzymałość, poszanowanie, bezpieczeństwo, odwagę, cierpliwość dla córki w pracy. O przemianę kierowniczki, aby była dobrą przełożoną, szanowała podwładnych. Proszę o zdrowie, siłę, wytrzymałość, bezpieczeństwo, poszanowanie w pracy dla zięcia. O zdrowie, siłę, cierpliwość, bezpieczeństwo dla mnie. Panie Boże pełen dobroci, miłości, miłosierdzia dopomóż nam. Obroń od wszelkiego zła, wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu. Proszę o bezpieczeństwo w domu, w pracy, w drodze, na stancji, na uczelniach, w podróży, w codziennych dojazdach do pracy, na uczelnię, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie, chroń nas Panie Boże Najukochańszy nasz Ojcze. Jezu ufam Tobie, chroń nas. Maryjo Niepokalana, Matko Adwentowej nadziei pomóż nam, wstawiaj się za nami. W Tobie pokładam nadzieję. Duchu Święty przyjdź, działaj pośród nas, prowadź, wskazuj dobrą drogę. Oddaję się w Waszą opiekę siebie i moich najbliższych. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów. Dziękuję za otrzymane łaski, za każdy dzień, przepraszam za popełnione zło. O pokój i zgodę w narodzie Polskim, za rządzących. O pokój na świecie. za kościół. Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich błagań. Maryjo nasza Najukochańsza Mateńko wysłuchaj próśb zanoszonych do Ciebie w Godzinie Łaski. Wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas, miej nas w Swojej Matczynej opiece.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłe i miłość. Wskaż mi proszę jaka drogę mam obrać abym mogła żyć na nowo z nową miłością w tle. Pomóż mi stworzyć nowy dom dla moich bliskich. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Sw Janie Pawle II prosze cie o laske dobrego meza..dzis trudno o porzadnego wiernego czlowieka..spraw ten cud bym go jak najszybciej poznala i zawarla z nim zwiazek malzenski bardzo bym chciala by byl to w. Prosze przemien serce tego czlowieka wyzwol go ze wszelkich zniewolen niech zachowa czystosc przedmalzenska..niech nasza relacja bedzie dobra i wlasciwa

 • Proszę Cię Ojcze Święty o pomoc w sprawie z którą nie mogę sobie poradzić. Dziękuję,

 • Proszę o Miłosierdzie Boże dla duszy Halinki, Czesława i Mirosława.

 • Proszę o modlitwę o Błogosławieństw o Boże, potrzebne Łaski i zdrowie dla Małgosi i poczętego dziecka.

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Jezu pomóż Rodzinie Proszę o ZDROWY UMYSŁ DLA ANNY-MARII. ZROWIE MIŁOŚĆ UPRAGNIONĄ RADOŚĆ DLA ANETY, STANISŁAWA, ANNY , STASIA , KLAUDI JEZU UFAM TOBIE, TY SIĘ TYM ZAJMIJ

 • Ukochany Ojcze Święty Janie Pawle II, dziękuję za Teoją pomoc i proszę o poprawę warunków finansowych i zdrowie dla córki, dla mnie i pozostałych bliskich. Otocz nas swą opieką i chroń przed złem i złymi ludźmi .

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jaką drogę mam podążać. Jakie decyzje podejmować. Natchnij mnie proszę mądrością. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Ojcze mój pomóz mi dostać prace jest ciężko błagam cię ,by ktos zadzwonił o prace ,gądki ,Lisner by mnie przyjęli bym o zdrowie wysłuchaj mnie Panie Jezu ,by Tomkowi dobrze szło ,bądz przy nim ,wysłuchaj mnie ,ten sklep nie wypalił ,wysłuchaj mnie by mnie przyjeli gdzie indziej ,o ułozenie życia

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o zdrowie i Miłosierdzie Boże teraz i w godzinę śmierci dla moich rodziców i teściów oraz ciotki Lusi i Teresy.

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o Twoje orędownictwo w intencjach mojego męża i moich. Uproś proszę, żeby Dobry Bóg błogosławił nam jako małżonkom, dał wzajemną miłość i zrozumienie. Proszę o zdrowie dla nas, szczęśliwą operację dla Piotra. Proszę też o utrzymanie naszych posad w pracy w dobie nieustannych zwolnień.

 • Św. Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo w intencjach Marcina i Izy – o Miłosierdzie Boże dla nich teraz i w godzinę śmierci, łaskę Sakramentu Małżeństwa, głęboką wiarę, zdrowie oraz uczciwą, godną pracę dla nich.

 • Św. Janie Pawle II proszę o Twoje orędownictwo w intencji Olusia i drugiego jeszcze nienarodzonego dzieciątka. Wyproś proszę Bożą opiekę dla nich, łaskę Sakramentu Chrztu Św. , a dla ich rodziców nawrócenie, przemianę życia i łaskę Sakramentu Małżeństwa.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Proszę Święty Janie Pawle II w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o sile i miłość. Wskaż mi proszę jaka drogą powinnam podążać. Ześlij proszę na mnie miłość abym mogła zacząć nowy etap w życiu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle, proszę o modlitwę wstawienniczą o łaskę uzdrowienia mojej mamy Wandy z choroby nowotworowej oraz łaskę uzdrowienia mojego syna Dawida z ciężkiej choroby. Proszę o opiekę nad moimi dziećmi, mamą i nade mną.

 • Proszę o łaske uzdrowienia wnuka Wojtusia aby zaczął chodzić i mówić i zdrowie dla jego mamy chorej na raka Proszę o modlitwę.

 • Ojcze Święty proszę o zdrowie dla syna Zbigniewa

 • Kochany Janie Pawle II wiele razy w swoim życiu zgrzeszyłam, czasami świadomie, a czasami nie. Bardzo Cię proszę wybacz mi te wszystkie grzechy i pomóż mi wkroczyć na prawidłową ścieżkę życia. Błagam dopomóż mi na studiach, daj mi natchnienie i dobry rozum wybierając temat pracy magisterskiej, abym sobie później poradziła z jej pisanie. Błagam pomóż mi z tematem do pracy dyplomowej oraz z innymi zaleczeniami na studiach. Abym szczęśliwie ukończyła ten rok akademicki oraz szczęśliwie się obroniła. Błagam Cię o pomoc, o wsparcie, bo już nie daję rady. Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie.

 • Ojcze Swięty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Ześlij na mnie miłość która straciłam abym mogła czuć się kochana i potrzebna. W Tobie nadzieja na lepsze jutro. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o przemianę i pokój w Jej sercu, o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną, proszę o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • Proszę o opatrzność bożą dla Doroty małżeństwa Helenki oraz dla Pawła małżeństwa i Kajetana.

 • Ojcze Święty proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o przemianę i pokój w Jej sercu, o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną, proszę o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • Proszę o opatrzność bożą dla córki Agaty i jej małżeństwa o dary Ducha św.o zdrowiei i opiekę w podjęciu pracy.Proszę także o opatrzność bożą

 • Proszę o łaski potrzebne dla mojego mężadnych o wyjście z nałogu i opracowania dla Franka

 • Proszę o opatrzność bożą dla córki Agaty i jej małżeństwa o dary Ducha św.o zdrowiei i opiekę w podjęciu pracy.Proszę także o opatrzność bożą

 • Ojcze ŚwiętyJanie Pawlell wstawiaj się do Maryi aby wyprasza łaske u Boga łaski potrzebne dla Wiktora o łaskę ochrony przed wszelkimi złem ,o dary Ducha Świętego o opiekę w szkOle i całym życiu.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jaką drogą powinnam podążać i jaki podejmować decyzje. Ześlij na moje dzieci miłość aby mogły na nową się odnaleźć. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji której modlę się już od dłuższego czasu. Chciałabym odnaleźć miłość, dobrego, fajnego, kochającego męża, stworzenia rodziny. Potrzebuję Twojego wsparcia Ojcze Święty. Panie Boże wysłuchaj mojej modlitwy i spraw,aby spełniło się to, czego tak bardzo pragnę. Wierzę, że pewnego dnia tak się stanie.

 • Ojcze ŚwiętyJanie Pawle ll proszę o wstawiennictwo u Matki Bożej o łaskę ochrony przed wszelkimi złem ,o dary Ducha Świętego światło Ducha Świętego I DOBRE WYNIKI W NAUCE w szkole i w sporcie I o zdrowie proszę dla syna Wiktora

 • Ojcze Święty Janie Pawle II wołam do Ciebie prosząc o Twoje wstawiennictwo u Matki Bożej! Błagam o łaskę zdrowia dla mojego męża, o łaskę szczęśliwej wizyty lekarskiej i łaskę dobrych wiadomości po badaniu usg, na które czeka z lękiem mój mąż i ja. Tak wiele razy doznaliśmy bezkresu Miłosierdzia Bożego. Wstaw się Ojcze Święty i tym razem za nami.Na nic nie mamy wpływu, wszystko w rękach Boga. Przyjdź proszę z pomocą pomocą. Matko Boża Królowo Miłosierdzia usłysz moje pokorne i ufne wołanie i pochyl się nad nami, pozwól jeśli tylko taka będzie wola Twojego Syna iść jeszcze razem z moim mężem przez życie.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Proszę wskaż mi jaką drogą powinnam podążać aby odszukać miłość. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • o laskę zdrowia dla Ewy, pomyślną operację i dobre wyniki. Sw. Janie Pawle II wyjednaj jej dar zdrowia i życie bez raka.

 • Sw. Janie Pawle II wyjednaj mi u Boga potrzebne łaski. Dopomóż mi swoim wstawiennictwem u Boga. Boże proszę daj mi chęć i siły do nowej pracy,proszę Cię o pokój serca, dar pokory i mądrego wykonywania obowiązków służbowych. Wspieraj mnie w moich działaniach, pomagaj w trudnych zadaniach i wyborach. Boże ześlij na mnie Ducha Sw. i obdarz mnie potrzebnymi łaskami. Boże uchroń mnie od wszelkich niebezpieczeństw duszy i ciała. Błagam Boże postaw na mej drodze życzliwych współpracowników. Sw. Janie Pawle II Tobie powierzam moje problemy zawodowe i zdrowotne. Tyś moją Nadzieją. Amen

 • Św.Janie Pawle proszę o uzdrowienia z depresji dla Weroniki ,o uzdrowienie z guzów tarczycy dla Natalii,o uzdrowienie mnie z cięzkiej nieuleczalnej choroby,aby komórki ,które się pojawiły zniknęły,o zdrowie dla całej rodziny,o trzeźwość dla zniewolonych tym nałogiem w całej rodzinie,o potrzebne łaski dla syna i Kasi

 • Ojcze Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami grzesznymi,uproś łaskę zdrowia chorym w rodzinie i przyjaciołom.Bądź z nami w każdy dzień i chroń nas od złego.Proszę o modlitwę za chorych ,strapionych,zagubionych w życiu,za tych ,którzy potrzebują modlitwy.Ojcze Święty za nami wstawiaj się.

 • prosze o dobra prace , jezeli to mozliwe w prokuraturze, zdanie sesji, wyjscie z samogwaltu dla pawla, piotra, mateusza, damiana, wojtka, nawrocenie wrozbitow , politykow, aktorek grajacych w porno, nawrocenie dla Izy, joli, zbyszka, kingi, daniela, agnieszki, damiana, milosza, michala, kuby, zdzislawa, michala, laske zony dla marcina, krysiana, prosze aby wojtek sie we mnie zakochal i zostal moim mezem w 2018, prosze pomoz mi zebysmy w czystosci przedmalzenskeij wytrwali

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząć o siłę i miłość. Pomóż proszę mojemu synowi odszukać miłość, aby znów był szczęśliwy i założył rodzinę. Pomóż mi i moim synom zacząć nowy etap w życiu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, o pomyślny audyt 07.12, zaliczenie 17.12 kolokwium z migration i projektów. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze Ukochany..błagam cię o pomoc w sprawie mojego syna. Aby był rozumiany w szkole. Błagam aby ci którzy nie rozumieją,zrozumieli .. Ojcze zajmij się tym. Błagam. Nie mam.juz siły. Nie ustaje w modlitwie do ciebie. Ty wszystko możesz u Boga. Wierzę że mnie nie opuścisz Ojcze. Kocham cię i ufam Ci.Jezu Ufam Tobie. Za wszystkie wysłuchane prośby. Bóg zapłać. Czuwaj Ojcze nad A.nad ta sprawą..błagam też.

 • Panie Jezu prosze o laski znaleźć dobrą pracę stałą dobrze płatną.O zdrowie,siły rozum boży.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Święty Janie Pawle II pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem. Proszę o zgodę, zdrowie, wiarę, jedność, zaufanie miłość, poszanowanie, bezpieczeństwo w rodzinie. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję, naszą ukochaną Mateńkę, aby była nam ratunkiem, pomocą, obroną. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. O dobrą współpracę i dobre, sumienne wykonywanie pracy przez wnuczkę oraz dalsze kontynuowanie nauki. Proszę o pomoc w nauce dla wnuczki w ostatnim roku studiów, o dobre przygotowanie do pracy magisterskiej. Święty Janie Pawle uproś potrzebne łaski dla moich wnuczek wiarę, zdrowie, siłę, bezpieczeństwo. czystość, odwagę, śmiałość, pewność siebie i aby im się życie dobrze ułożyło. Proszę o dobrą współpracę, siły, zdrowie, wytrzymałość, poszanowanie, bezpieczeństwo, odwagę, cierpliwość dla córki w pracy. O przemienienie kierowniczki, o poszanowanie pracowników, aby była człowiekiem, z którym można pracować. Proszę o zdrowie, siłę, wytrzymałość, bezpieczeństwo, poszanowanie w pracy dla zięcia. O zdrowie, siłę, cierpliwość, bezpieczeństwo dla mnie. Panie Boże pełen dobroci, miłości, litości, miłosierdzia dopomóż nam. Obroń od wszelkiego zła, wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu, O bezpieczeństwo w domu, w pracy, w drodze. na stancji, na uczelniach, w podróży, w codziennych dojazdach do pracy, na uczelnię, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie chroń nas Panie Boże Wszechmogący i Najlepszy nasz Ojcze. Jezu ufam Tobie, chroń nas. Maryjo Matko opieki pomóż nam, wstawiaj się za nami, w Tobie pokładam nadzieję. Duchu Święty prowadź, wskazuj właściwą drogę. Oddaję w Waszą opiekę siebie i moich najbliższych. Proszę o pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów. Dziękuję za otrzymane łaski, za każdy dzień, przepraszam za popełnione zło. O pokój i zgodę w narodzie polskim i na świecie. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i uproś mi potrzebne łaski, o które serdecznie błagam. Jezu Królu Wszechświata, króluj nam zawsze i wszędzie.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosirengo Jezusa i Njukochańszej Matki błagając o łaski zdrowia i inne potrzebne łaski dla mojego męża, naszych dzieci, mojej mamy, teściowej i dla mnie.Proszę ześlij na mojego męża miłość aby mógł bardziej okazywać miłość do naszego syna. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiłeś. Miej mnie i moich bliskich w opiece. w Tobie nadzieja na lepsze jutro. Jezu ufam Tobie.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jak mam żyć i jaką drogę wybrać i jak pomóż własnym dzieciom odszukać drogę aby mogli kochać.. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Sw. Janie Pawle II prosze Cie o wstawiennictwo u Boga w moich osobistych intencjach.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o przemianę i pokój w Jej sercu, o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną, proszę o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencjach: 1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla Marianny,Roberta,Małgorzaty,Dariusza, Jakuba i Zuzanny oraz Teresy i Romana. 2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej Roberta. 3. O utrzymanie się w pracy dla Małgorzaty i Dariusza. 4. O rozwagę i światło Ducha Św. dla Małgorzaty, Dariusza i Jakuba. 5. O łaskę nieba dla Agnieszki, Czesława, Jana, Mariany i Czesława, Heleny, Anny, Jana, Marianny i Wacława, ks. Stanisława,ks. Zdzisława, Domicelę i Władysława, Zuzannę i Władysława, Tadeusza, Anieli i Jana, Annę i Władysłwa, Adama i Krzysztofa. Bóg zapłać

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Ojcze Swięty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia, aby biopsja nie potwierdziła podejrzeń i nie wykazała raka piersi, żebym uniknęła amputacji piersi. Bóg zapłać.

 • O laske spotkania z wojtkiem jego milosc aby mnie kochal szanowal aby zostal moim mezem prosze niech zachowa czystosc przedmalzenska prosze uwolnij go z pornografii i samogwaltu

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Swięty Janie Pawle II proszę Cie o modlitwe i wstawiennictwo w naszych gorących prośbach i modlitwach o to ,zebyśmy nareszcie mogli byc razem . Ułóż Nasze życie w jedną ścieżke , zebysmy mogli wychowywac wspolnie nasze dzieci i miec kolejne. Wysłuchaj Naszych błagań, próśb i modlitw. Tak długo na to czekamy. Kochamy Cie Ojcze Święty - oświeć Nas swoją miłościa i mądrością . Spoczywaj w pokoju

 • Swięty Janie Pawle II błagam o łaskę i wstawiennictwo za Naszymi prośbami i modlitwami. Wysłuchaj Nas i pomóź ułożyć wszystko tak jak oboje tego chcemy. Tak długo na to czekamy .Wysłuchaj Nas . Spraw ,żebyśy nareszcie mogli być razem . Kocham Cie Ojcze Święty błagam o pomoc dla Nas obojga . Spoczywaj w pokoju

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • Święty mój patronie proszę cię o dużo zdrowia dla mamy;))) kocham cię ojcze święty;**

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę drogę jaką powinnam podążać i jak postępować. Pomóż mi na nowo stworzyć szczęśliwy dom dla moich synów

 • Ojcze św proszę cię o wstawiennictwo u Pana Boga o prace by mnie ktoś zatrudnił jestem bez pracy u rodziców ,pomóż aby Gądki mnie przyjęły z powrotem i inne formy ,pomóż Tomkowi wiesz w jakiej sprawie ,on cierpi ,pomóz ,pomóz nam wyjść z drogi krzyżowej ,tak ciężko ,bym ułożyła sobie życie na nowo

 • Ojcze Swiety dziekuje za to co mam , za to ze jestes ze mna , ja to czuje..POmoz mi w tych ciezkich chwilach dla mnie , mojej samotnosci i zalu do tej osoby .Powiedz ze jeszcze bede szczesliwa w zwizku.Chce kochac i byc kochana

 • Ojcze Swiety dziekuje za to,ze pomogles mi dzis rozwiazac ten problem,prosze czuwaj w dalszym ciagu nad wszystkim...zeby nikt nie mscil sie nad moim dzieckiem

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Ojcze Święty błagam o łaskę i wsparcie w tym trudnym okresie oraz o rozeznanie i wysłauchanie naszych modlitw i próśb o to ,zebysmy mogli byc razem . Zebysmy wytrzymali ten okres oczekiwania i wspierali się wzajemnie. Tak bardzo chcielibyśy ,aby nasze prosby juz zostały wysłuchane. Bąz Pozdrowiony ojcze Święty - modle się codziennie do Ciebie. Jezu Ufam Tobie

 • Ojcze Święty błagam o uzdrowienie z ciężkiej choroby i szybki powrót do zdrowia.

 • Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny! I pomóż mojemu bratu w sprawie ci wiadomej.

 • Ojcze Święty błagam o pomoc w sprawie Tobie wiadomej..błagam pomóż jutro...Jezu Ufam Tobie

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Abym zaliczyła kolokwium 25.11 z ochrony atmosfery. Bardzo mi na tym zależy.

 • Prosze o modlitwe za mnie zebym wyszla z zalamania .Zebym byla wytrwala a wszystko sie ulozy Ojcze ty wszystko mozesz pomoz ,prosze cie o to dziennie ty sam wiesz

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Jezu bądź przy mnie wesprzyj mnie siłą pomóż mi proszę znaleźć nowy dom dla moich dzieci W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Sw.Janiie Pawlle pokornie prosze o ponednanie w rodzinie. i dalsza opieke i pomoc w znalezieniu dobrego meza dla corki.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosirengo Jezusa i Njukochańszej Matki błagając o łaski zdrowia i inne potrzebne łaski dla mojego męża, naszych dzieci, mojej mamy, teściowej i dla mnie.Proszę ześlij na mojego męża miłość aby mógł bardziej okazywać miłość do naszego syna. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiłeś. Miej mnie i moich bliskich w opiece. w Tobie nadzieja na lepsze jutro. Jezu ufam Tobie.

 • Sw Janie Pawle II prosze o wstawiennictwo w intencji zdrowia i wszelkich potrzebnych lask mojej rodzinie. Prosze o dobrego meza i laski w pracy oraz szczesliwe rozwiazanie rodzinnych klopotow.

 • Za syna aby przestały go.interesowac gry komputerowe,żeby był dobrym i mądrym chłopcem. O jego zdrowie i zachowanie . Ojcze zaopiekuj się nim. Za córkę aby wyzdrowiala z alergii i choroby tarczycy. Modlę się Ojcze. Błagam..

 • Ojcze ukochany..powierzam ci moją znajomość z kimś. Proszę abys ty tym kierował od początku do końca. Myślę,że coś się kończy,żeby skończyło się dobrze w przyjaźni..Jezu ufam Tobie. Powierzam ci A.pod twoja szczególną opiekę. Czuwaj.

 • Ojcze Święty błagam o rozwiązanie problemu w szkole dla syna aby nauczyciele nie dręczyli go i doceniali każdy jego wysiłek..za pewnego szczególnie nauczyciela o jego nawrócenie,żeby nie wyrządził dziecku krzywdy..żeby wszystkie sprawy wyciszyły się. Błagam pomóż mi. Nie umiem już tego udźwignąć... Ojcze ufam tylko Tobie..Bóg zapłać za wszystkie wysłuchane prośby,szczególnie za pracę męża, dziękuję z całego serca, wiedziałam że nie zawiedziesz mnie i mojej rodziny. Ufam Tobie. Błagam znów o pomoc.

 • Święty Janie Pawle II pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego bym jak najszybciej zmieniła pracę na spokojną za godne wynagrodzenie, a wszelkie udręki zakończyły się pomyślnie. Błagam z całego serca. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

 • Św.Janie Pawle II proszę o zdrowie dla mnie i szczęśliwą podróż za granicę , proszę o rozwiązanie tych moich kłopot jakie obecnie mam i proszę też o pomoc tym wszystkim którym obiecałam modlitwę.

 • Św.Janie Pawle II dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną i proszę o dalszą opiekę , o duchowe nawrócenie dla mojego syna, wnuczki i mojej siostry, proszę o poprawę relacji z moją rodziną, proszę o wyrwanie mojego syna z nałogów Bogu wiadomych, proszę o dobrą pracę dla syna , dobrą naukę dla wnuczek i dobry los dla nich.

 • o uwolnienie od nałogów, szybki powrót do wiary i normalności dla Adama, by udało się zdać maturę i wrócić na dobrą drogę.

 • Swiety Janie Pawle blagam o wstawiennictwo za mna i za Wojciechem.Pomoz bysmy znow byli razem,ulecz nasze zranione serca,spraw by znow miedzy nami byla milosc i zgoda.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Święty Janie Pawle II pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem, Proszę o zgodę, zdrowie, wiarę, jedność, zaufanie, miłość, poszanowanie, bezpieczeństwo. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję, naszą ukochaną Mateńkę, aby była nam ratunkiem, obroną i okryła nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Serdecznie dziękuję za pomoc w znalezienie pracy - stażu dla wnuczki, aby wykonywała ją sumiennie, posłusznie, aby była z niej zadowolona, aby ta praca była tym co chciałaby w życiu robić. O dobrą współpracę oraz dalsze kontynuowanie nauki. Proszę o pomoc w nauce dla wnuczki w ostatnim roku studiów, o dobre przygotowanie do pracy magisterskiej. Święty Janie Pawle uproś potrzebne łaski dla moich wnuczek wiarę, zdrowie, siłę, bezpieczeństwo, czystość, odwagę, śmiałość, pewność siebie. Proszę o dobrą współpracę, siłę, zdrowie, wytrzymałość, poszanowanie, bezpieczeństwo, odwagę, cierpliwość dla córki w pracy. Proszę o zdrowie, siłę, wytrzymałość, bezpieczeństwo, poszanowanie w pracy dla zięcia. O zdrowie, siłę, cierpliwość, bezpieczeństwo dla mnie. Panie Boże pełen dobroci, miłości, litości, miłosierdzia dopomóż nam. Obroń od wszelkiego zła, wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu. O bezpieczeństwo w domu, w pracy, w drodze, na stancji, na uczelniach, w podróży, w codziennych dojazdach do pracy, na uczelnię, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscu i w każdym czasie chroń nas Panie Boże Najukochańszy i Najlepszy nas Ojcze. Jezu ufam Tobie, chroń nas. Maryjo Matko opieki pomóż nam, wstawiaj się za nami, w Tobie pokładam nadzieję. Duchu Święty przyjdź, działaj pośród nas, prowadź, wskazuj dobrą drogę. Oddaję się w Waszą opiekę siebie i moich najbliższych. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów.Dziękuję za otrzymane łaski, za każdy dzień i przepraszam za popełnione zło. O pokój i zgodę w Polsce i na świecie. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i uproś mi potrzebne łaski, o które serdecznie błagam. Panie Jezu Chryste Królu Wszechświata, Króluj nam zawsze i wszędzie. Prosimy, byś nam raczył dać miłosierdzie, pokój, sprawiedliwość oraz wszelkie dobro. Chroń nas, nasze rodziny i ziemię rodzinną i przebacz nam wszelkie popełnione zło. Serdecznie oto błagam.

 • Wesprzyj Panie mego męża ,tylko Ty wiesz co ma w sercu ...Ocal Go

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby o Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o miłość i siłę. Wskaż mi proszę jaka drogą powinnam iść i jakie decyzje podejmować. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze św.pomóż mi abym wyszła ze swoich lęków ,nie bała sie przeszło mi mogła zacząc pracować,nie była ciagle słaba ,bym poszła do pracy ,odważna ,dostała prace w gądkach ,gdzie kolwiek,ktos zadzwonił o prace ,ludzie przestali sie patrzeć i rozmawiac o Tomku czy ty nie widzisz jaka ta kobieta co ona robi tak zła wiem nie wierząca ale az tak mściwa czy ty nie widzisz Boże mój pomóż nam ,czy ty nie widzisz jak ta Beata jest obgaduje czy ty nie widzisz ,co my zrobiliśmy tym ludziom ,pomóz mi dostac prace w sklepie mogła cos osiagnąć wysłuchaj mnie ,mogła ułożyć sobie życie wysłuchaj

 • Jezu bądź przy mnie wesprzyj mnie siłą pomóż mi proszę znaleźć właściwą drogę życia

 • Umiłowany Ojcze polecam Twemu wstawiennictwu Jasia i Kubę oraz ich rodziców. Otaczaj ich swą opieką. Dziękuję.

 • Kochany Ojcze ,proszę wysłuchaj naszej prośby o łaskę bycia rodzicami.

 • Umiłowany Ojcze dziękuję i proszę o Twe wstawiennictwo dla Moniki w jej trudnych sprawach.

 • Kochany Ojcze dziękuję i proszę o dalszą opiekę nad Kubą. Nie opuszczaj go Ojcze, Czuwaj, wypraszaj potrzebne łaski. Wspieraj w trudnościach.Jezu, ufam Tobie...

 • Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cię Panie Boże, aby w sercu mojej żony Ani odrodziła się miłość do mnie. Proszę o uratowanie naszego związku małżeńskiego.

 • Kochany Ojcze Święty, proszę z całego serca pomóż, abym mogła cieszyć się upragnionym i zdrowym dzieckiem. Bóg zapłać

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o silę i miłość. Wskaż mi proszę jakie mam podejmować decyzje i jaką drogę życia wybrać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze Święty bardzo proszę o pozytywny wynik testu ciążowego. Pozwol mi cieszyć się upragnionym i zdrowym dzieckiem Bóg zapłać

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosirengo Jezusa i Najukochańzej Matki prosząc o siłę i miłość, o zdrowie i dobra prace dla syna Pawla oraz meza Adama. Wskaż mi proszę jakie decyzje powinnam podejmować. Otocz mnie swoją opieką. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o przemianę i pokój w Jej sercu, o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną, proszę o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • Jezu bądź nadal przy mnie wesprzyj mnie siła i ześlij proszę na mnie miłość której tak bardzo mi brakuje

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosirengo Jezusa i Najukochańzej Matki prosząc o siłę i miłość. Wskaż mi proszę jakie decyzje powinnam podejmować. Otocz mnie swoją opieką. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała mojego brata Krzysztofa

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki Agnieszki, która zachorowała na białaczkę, o powrót do zdrowia!

 • Prosze o milosc pewnej osoby zeby mnie kochal i szanowal i sie ze mna ozenil..prosze niech zachowa czystosc przedmalzenska prosze cie jp 2 o to malzenstwo

 • Bardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach: 1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla Marianny,Roberta,Małgorzaty,Dariusza,Jakuba i Zuzanny oraz Teresy i Romana. 2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej Roberta. 3. O utrzymanie się w pracy dla Małgorzaty i Dariusza. 4. O rozwagę i światło Ducha Św. dla Małgorzaty, Dariusza i Jakuba. 5. O łaskę nieba dla Agnieszki,Czesława, Jana, Mariany i Czesława, Heleny, Anny, Jana, Marianny i Wacława, ks. Stanisława, ks. Zdzisława, Domicelę i Władysława, Zuzannę i Władysława, Tadeusza Szostek, Anieli i Jana, Adama i Krzysztofa. Bóg zapłać.

 • Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób oraz wiarę , nadzieję i miłość dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 • Kochany Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo w znalezieniu pracy dla mojej córki.O rozwiązanie sprawy , która nie daje nam spokoju.Pomóż w dobrej dezyzji. Proszę o siłę w rzuceniu nałogu palenia oraz o miłość i zgodę w naszej rodzinie. Proszę także o wstawiennictwo aby sprawa związana z mieszkaniem mojej mamy , miała dobre zakończenie. Dziękuję za wszelkie łaski.

 • Ojcze Swięty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Dobry Ojcze Święty, proszę Cię poprowadź mnie w tej tak trudnej dla mnie sprawie. Proszę, bym poszła za tym rozwiązaniem, jeśli to jest Wola Boża, a jeśli nią nie jest, spraw, by ta sprawa się rozpadła, nim trafi dalej. Jeśli będzie wymagała tak drastycznego rozwiązania, bądź w tym cały czas, błagam, i ochraniaj nasze małżeństwo i rodzinę, prowadź je ku dobru, szczęściu, coraz większej miłości i jedności, nie pozwól zwątpić, nie dopuść strachu, lęków. Z serca Ci dziękuję i proszę o wiarę i nadzieję, i o miłość!

 • Ojcze Święty, wiem że pomagasz, proszę za Twoim pośrednictwem Pana Jezusa o zdrowie dla Anny, pomoc jej synowi oraz szczęśliwą operację i poprawę zdrowia dla męża.Twojemu wstawiennictwu polecam moich bliskich.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Święty ,proszę o cud przywrócenia narządów rodnych-dla Boga nie rzeczy niemożliwych.Boże bądź miłością mnie grzeczne.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszą Matkę o siłę i miłość. Proszę daj mi wskazówki jaką drogą powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Ojcze Święty proszę Cię o łaski dla Wojciecha i Sławomira z rodziną oraz uzdrowienie moich chorych nóg.

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Ojcze Święty. Prosze o wstawiennictwo celem ratunku mojej rodziny zniszczonej przez mój alkoholizm i pomoc w walce z nałogiem alkoholizmu. Proszę wyproś Ojcze Święty u Boga siłę dla mnie w walce grzechem alkoholizmu.i pomoc w codziennym życiu.

 • Ojcze Święty nasz Wielki orędowniku w niebie proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego synka Maksia z chorób które zagrazaja jego życiu i o uwolnienie od codziennych dolegliwości bólowych i cierpienia. Boże błagam za wstawiennictwem św. Jana Pawła II aby mój synek był zdrowy, mógł chodzić, żeby już go więcej nie bolało, żeby nie cierpiał. Miej go w Swojej opiece. Bóg zapłać.

 • Ojcze Święty, proszę Cię gorąco, bym wreszcie odnalazła moje miejsce w życiu: zawodowym i w ogóle. Bym czuła się/była kimś, bym miała poczucie, że mam kompetencje, a nie czuła się ciągle nie na swoim miejscu, jakaś wybrakowana, inna, głupia, choć niby gruntownie wykształcona. Coś jest ze mną albo wokół mnie nie tak. Proszę wreszcie o zmianę. Już tyle lat czekam...

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła 25.11 kolokwium z ochrony powietrza, 26.11 kolokwium z migration i projekt z migration. Bardzo mi na tym zależy.

 • Kochany Ojcze Święty, bardzo proszę o pozytywny wynik testu ciążowego i doczekanie się upragnionego i zdrowego potomka. Proszę również o zdrowie dla całej mojej rodziny i dla mnie. Bóg zapłać

 • Święty Janie Pawle II wyproś mi u Pana Boga uzdrowienie z nerwicy depresyjno lękowej, nerwów .Oby Bóg uzdrowił całe moje życie .Proszę wyproś mi łaskę dobrego męża,prawdziwych przyjaciół,poprawy relacji w rodzinie ,.Prosze o dobrą prace ,abym wszystko wszystkim przebaczyła a takze sobie że pozwalam sie krzywdzić .Oddaje całe życie Bogu..Jezu Ufam Tobie .

 • Proszę Cię Jezu o dobrą pracę dla Krzysztofa,oraz by przestał palić. Tak bardzo bym chciała, by się nawrócił i doświadczył Wielkiej Bożej Miłości;Proszę cie byśmy zostali małżeństwem. Dziękuję Ci !

 • Ojcze św prosze o zdrowie i długie życie dla mojej mamy

 • Ojcze Święty Janie Pawle II wstaw się w mojej intencji u Matki Najświętszej! Błagam o Łaskę zachowania pracy, o łaskę dobrych relacji z pracownikami pracy i o łaskę tego, aby ostatnia sprawa, która pośrednio mnie dotyczy nie była przyczynkiem do skrzywdzenia lub ukarania mnie. Dopomóż proszę Ojcze Święty!!! Tak wiele razy za Twoim pośrednictwem otrzymałam łaski o które prosiłam. Dopomóż proszę i tym razem.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Ojcze Święty, mam do Ciebie zaufanie i wierzę, że Tobie naprawdę na mnie zależy. Pomóż mi, proszę, w kontaktach z ludźmi. Doświadczyłam tyle nieprzychylności z ich strony, lekceważenia, szyderstwa, poniżenia i pogardy. Usuwam się czy wycofuję emocjonalnie z każdego układu, w którym doświadczyłam takiego zranienia, bo pomimo wybaczenia, to do mnie wraca. I być może sama doprowadzam do jakiegoś samounicestwienia się w relacji - by mnie ktoś szybciej znielubił za moim staraniem niż sam się przekona, jaka jestem do niczego. Proszę, bym albo ja się zmieniła, jeśli tak jest albo by inni mnie nie odrzucali, gdyż moim permanentnym doświadczeniem życiowym jest bycie odrzucaną, obraźliwe słowa pod moim adresem, krzywda mi wyrządzana (agresja, przemoc psychiczna). Widzę, że innych w moim otoczeniu to nie dotyka, tylko mnie. Ja jestem traktowana jak ofiara. Nie szanują mnie ludzie. Mam już tego dość! Mama mówi, że to od człowieka zależy, jak go szanują. Zabierz, proszę, ode mnie to fatum bycia odrzucaną i traktowaną, jak worek do bicia. Daj proszę innym szacunek wobec mnie. Niech już nie doznaję ucisku! Spraw, proszę, bym była taką osobą, którą się szanuje, skoro teraz jestem kimś takim, kto nawet nie potrafi własną osobą wzbudzić u innych szacunku. Proszę, zabierz też ode mnie samoudręczenie. I bym znów polubiła ludzi i im mądrze zaufała! Dziękuję. Niech będzie Bóg uwielbiony!

 • Św.Janie Pawle wypraszaj zdrowie,opieke Bożą dla mnie i rodziny.Dziekuje!

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Prosze spraw abym została pokochana i mogła pokochać. Wskaż mi proszę jaką drogę życia mam wybrać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę, wspomagaj Arka w czasie egzaminów, za Twoim pośrednictwem proszę również o łaskę zdrowia dla moich bliskich i siebie.

 • Drogi Ojcze, proszę Cię też o siły fizyczne i psychiczne, o pracowitość dla nas. Proszę, byśmy z Bożą pomocą pokonali wreszcie nasze słabości i nadrobili wszelkie zaległości w pracach domowych, wychowaniu dzieci i tym, co jest naszym zadaniem - byśmy na bieżąco mogli mu dobrze sprostać i wypełniać należycie Twoją wolę.

 • Proszę Cię nadto, Ojcze Święty, o miłość i zgodę w domu, o spokój, zrozumienie i wzajemną pomoc, o szczere cieszenie się obecnością drugiego, doświadczenie pełnej akceptacji, szacunku - o coraz większą miłość wzajemną w naszej rodzinie.

 • Drogi Ojcze Święty, dziękuję Ci za miłość i proszę Cię o Ducha Świętego dla Dorotki, a także - dzięki jej udziałowi w rekolekcjach - na jej bliskich, znajomych, w tym na mnie:-)

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Święty Janie Pawle II proszę o powrót do zdrowia dla Haliny, aby mineły wszystkie pooperacyjne komplikacje i żaden skrzep się nie urwał. Janie Pawle ratuj.

 • Jezu bądź przy mnie wesprzyj mnie siłą pomóż mi proszę znaleźć nowy dom dla mojego syna

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosirengo Jezusa i Njukochańszej Matki błagając o siłe i miłość. Proszę ześlij na mnie miłość abym znowu była kochana i mogła pokochać. Wskaż mi jaką drogę życia powinnam obrać. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Miej mnie i moich bliskich w opiece. w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo w modlitwie do Pana Boga o łaskę odpuszczenia grzechów i zbawienie duszy zmarłego taty mojego kolegi Pawła. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Święty Janie Pawle II pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zgodę, zdrowie, wiarę, jedność, zaufanie, miłość, poszanowanie, bezpieczeństwo. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję Matkę Miłosierdzia, aby była nam ratunkiem, obroną i okryła nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, łaski, owoce i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w pracy dla wnuczki, aby wykonywała ją sumiennie,posłusznie, cierpliwie, aby była z pracy zadowolona, aby ta praca była tym, co pragnęła by w życiu robić, o dobrą współpracę i dalsze kontynuowanie nauki. Proszę o pomoc w nauce dla wnuczki w ostatnim roku studiów, o dobre przygotowanie do pracy magisterskiej. Święty Janie Pawle, przyjacielu młodzieży wyproś potrzebne łaski dla moich wnuczek, wiarę, zdrowie, czystość, siłę, bezpieczeństwo, odwagę, śmiałość, pewność siebie. Proszę o dobrą współpracę, siłę, zdrowie, wytrzymałość, poszanowanie, bezpieczeństwo, odwagę, śmiałość dla córki w pracy. O zdrowie, siłę, bezpieczeństwo, roztropność, poszanowanie w pracy dla zięcia. O zdrowie, poszanowanie, bezpieczeństwo, siłę, cierpliwość dla mnie. Panie Bożę pełen dobroci, miłości, litości i miłosierdzia dopomóż nam. Obroń nas od wszelkiego zła, wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu, O bezpieczeństwo w domu, w pracy, na studiach, na stancji, w podróży, w codziennych dojazdach do pracy i na studia, w dalszych wyjazdach, w każdym miejscy i w każdym czasie chroń nas Panie Boże Najukochańszy i Najlepszy nasz Ojcze. Jezu ufam Tobie, chroń nas. Maryjo Matko opieki pomóż nam, wstawiaj się za nami i wyproś potrzebne łaski. A Różaniec Święty niech nas chroni od wszelkiego zła i prowadzi nas dobrą drogą przez życie. Maryjo Córko Ojca Niebieskiego, Matko Syna Bożego, Oblubienico Ducha Świętego w Tobie pokładam nadzieję. Duchu Święty przyjdź, działaj pośród nas, prowadź, wskazuj dobrą drogę. Oddaję siebie i moich najbliższych w Waszą opiekę. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów. Dziękuję za otrzymane łaski, za każdy dzień i przepraszam za popełnione zło. O pokój i zgodę w narodzie polskim i na świecie. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i uproś nam potrzebne łaski, o które serdecznie błagam.

 • Dzieki Ci za wszystko co otrzymalismy .Prosze wstawiaj sie dalej za nami wiem ze nas nie opuscisz

 • Święty Janie Pawle,dziękuję Bogu za to,że moja śp Mamusia Bronisława mogła pojechać z pielgrzymką i spotkać się z Tobą w 1989 roku.Otrzymała błogosławieństwo dla całej Rodziny.DZiękuję,za Twoje modlitwy i stawiennictwo,przepraszam,że mnie tam nie było...Proszę o łaskę zdrowia dla Tatusia Ryszarda i całej Rodziny.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej bliskiej przyjaciółki Asi o dar poczęcia i narodzin upragnionego dziecka oraz o pozytywne rozwiązanie wszelkich problemów!

 • Sw. Janie Pawle II prosze o wstawiennictwo w moich osobistych intencjach, ktore nosze w sercu.

 • Ojcze Święty dziękuję Ci za wszystko. Proszę Cie o to by moje nienarodzone dziecko bylo zdrowe i prawidłowo się rozwijało. By prawidłowo wykształciły sie wszystkie narządy. Prosze by ciąża przebiegała prawidłowo, by poród odbył sie bez komplikacji a dziecko bylo zdrowe.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki prosząc o siłę i miłość. Dziękuje za wszystko co otrzymałam. Wskaż mi proszę jaką drogą powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Prosze ojcze abym wyzdrowiała z choroby ,zakonczyła sie ,pomóz lekarstwo poskutkowało nie bolało ,ratunek Tomkowi jutro pomóz wiesz w czym bądz przy nim i moim prosimy o modlitwe ,o prace aby aptekarka zamówiła mi lekarstwo

;