Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawla

Wydarzenia: Światowy Dzień Godności

Wszystkie intencje

Podgląd na żywo z kaplicy św. Sebastiana w Bazylice Świętego Piotra

 

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 • Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wnoszę prośby do Najukochańszej Matki blagajac o siłę abym mogła zakończyć trudny okres w moim zyciu wesprzyj mnie mądrością i siła W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Jezu bądź przy mnie

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

 • Proszę o modlitwę w intencji córki, Doroty,aby Bóg otaczał ją Swą opieką zawsze,a szczególnie w tych dniach podczas przylotu z Iranu. Jezu, ufam Tobie !

 • Jezu bądź przy mnie proszę Cię

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosierengo Jezusa i Naukochańszej Matki prosząc o siłę. Pomóż mi proszę zakończyć trudny dla mnie etap w życiu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty, proszę o modlitwę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla moich kochanych Rodziców. Jezu Miłosierny zlituj się i wysłuchaj. Jezu Ufam Tobie...

 • Proszę o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego o uwolnienie i uzdrowienie od epilepsji nerwicy zazdrości.

 • Błagam o zycie beZ raka w zdrowiu w szczesciu, spokoju, żebym wygra la sprawe w sadzie anna

 • Jezu bądź przy mnie

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • O wyjscie z samogwaltu i pornografii dla wojtka pawla piotra wojtka ..o dobrego meza i prace zdanie sesji...

 • Święty Janie Pawle pokornie proszę o wstawiennictwo dla mojej wnuczki Hani. Proszę o łaskę uzdrowienia miesięcznej dziewczynki z naczyniaków. Jezu Ufam Tobie. Amen

 • Ojcze Święty miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • O cud uzdrowienia wnuczka Antosia, aby stał się dobrym, spokojnym i mądrym chłopcem. Święty Janie Pawle II weź go na ręce i uzdrów go. Bóg zapłać.

 • Proszę Cię Ojcze Święty o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała kolejnych przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po kolejnej chemioterapii, nie miała zaników pamięci.

 • Janie Pawle II proszę o łaskę abym znalazła dobra pracę oraz bądź przy mnie w tym trudnym dla mnie czasie Amen.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Świety proszę o miłość Zbyszka i sakrament małżenstwa., żeby przestał się wreszcie bać

 • Jezu bądź przy mnie tak bardzo się boje

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznozę prośby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańzej Matki błagając o siłę i miłość. Jezu natchnij mnie mądrością i siłą. Pomóż mi tak bardzo się boję....

 • W dniu wyboru Ciebie na Stolicę Piotrową, łask dla Ciebie, mojej mamy, mnie, oraz ś.p. mojego ojca.

 • O łaskę powrotu do zdrowia i szczęśliwej rekonwalescencji dla mnie po operacji prawej stopy, abym mógł sam bez bólu zacząć chodzić po 2 latach codziennego bólu i trudu. O zdrowie, wytrwałość i wsparcie na ciele i duchu dla mojej Mamy, która jako jedyna się mną opiekuje. A także bardzo proszę o łaskę poznania na drodze swego życia mądrej, porządnej, wierzącej i o dobrym sercu dziewczyny, która zaakceptowałaby mnie, pokochała i zostałaby moją żoną. Św. Janie Pawle II, w dzisiejsze Twoje Święto, proszę Cię, módl się za nami! Uproś mi te łaski u stóp Najświętszej Matki Bożej. Matko Kochana, wysłuchaj mojej prośby i wstawiennictwa św. Jana Pawła II. Proszę o modlitewne wsparcie i z góry dziękuję!

 • Kochany Jezu błagam o siłę natchnij mnie siłą bądż nadal przy mnie

 • Otocz płaszczem opieki Annę w życiu osobistym i w nowej pracy. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety. O miłość dla Elżbiety i Filipa, z którym chciałaby założyć rodzinę.

 • Ojcze Święty, napraw moje relacje z przełożoną, by zachowywała się dobrze wobec mnie i nie atakowała mnie, bym pracowała w spokoju. Módl się za mną.Dopomóż mi, abym spotkała uczciwego i przyzwoitego mężczyznę, z którym połączy mnie łaska dobrego i szczęśliwego małżeństwa, opartego na wzajemnym szacunku, miłości, wierności i zaufaniu. Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!Matko Kochana otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę w życiu osobistym i zawodowym. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem gorąco proszę wstawiaj się u Boga za moją córką Weroniką i wyproś jej łaskę dobrej spowiedzi i Komunię Świętą. Aby pokój gościł w jej sercu. Bóg zapłać.

 • Jezu miej mnie w opiece

 • Bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej Roberta. oraz rozwagę i światło Ducha Św. dla Małgorzaty.

 • Ojcze Święty wyproś u Boga dla mnie i mojego męża łaskę macirzyństwa abyśmy mogli się cieszyć potomstwem Ciebie prosimy Wysłuchaj nas.

 • Ojcze Święty za twoim posrednictwem proszę Cię o szczęśliwe operacje dla rodziców aby szybko powracali do zdrowia.Ciebie prosimy Wysłuchaj nas

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Święty Janie Pawle II proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty roszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Jezu Miłosierny bądź nadal przy mnie

 • proszę o wsparcie i siłę dla Michała ,aby mógł odszukać właściwą drogę życia

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednctwem wznosze prośby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańszej MAtki błagająć o siłę i miłość. Proszę daj mi siłę . Czeka mnie bardzo ciężki i trudny życiowo tyzień. Pomóż mi go przeżyć abym mogła zakończyć ciężki etap życia. Jezu bądz przy mnie tak bardzo Cię potrzebuję.

 • Proszę Cię Ojcze Święty o: uproszenie jedności w rodzinach, wyzwolenie z choroby alkoholowej Elżbiety i Czesława, za naszych zmarłych - o radośćwieczną

 • Panie Jezu prosze o laski znaleźć dobrą pracę stałą dobrze płatną.Siły,rozum boży.

 • Proszę o modlitwę o pokój, pojednanie, zgodę i wzajemne wybaczenie oraz o przemianę serca dla moich rodziców. Jestem załamana ich relacje niszczą jak huragan nie tylko ich ale naszą całą rodzinę.

 • Za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II proszę Cię Jezu o łaskę zdrowia duszy i ciała dla mnie i chorych w rodzinie,pomóż w zatrzymaniu chorób ,abym mogła chodzić.Św.Ojcze proś Boga za śp zmarłych rodziców i krewnych o łaskę nieba.

 • Jezu Miłosierny bądź nadal przy mnie

 • Kochany Ojcze Swięty Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem wznosze prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej MAtki błagająć o siłe i miłość. Proszę pomóż mi zakońzyć trudny dla mnie etap życia. Wesprzyj mnie proszę bądz przy mnie cały czas tak bardzo tego potrzebuję.

 • Najdrozszy Boze i Swiety Janie Pawle II prosze Cie o sile wytrwania.Pomoz mi Boze we wszystkich moich troskach rodzinnych Amen

 • Swiety Janie Pawle II i Swiety Boze prosze Cie o wszelkie laski dla moich kochanych Rodzicow w dniu ich Rocznicy Slubu.Wspieraj ich w zdrowiu i wszelkiej dobroci.Trzymaj ich w swojej opiece kazdego dnia,abym mogla nacieszyc sie nimi.Za ich wszelka milosc i madrosc zyciowa niech Bog im blogoslawi i czuwa nad wszelkim niebezpieczenstwem zlych,niedobrych i niesprawiedliwych ludzi.Najdrozszy moj Panie prosze Cie takze o nawrocenie mojego meza do szczerej milosci i wiernosci prawdzie.Boze powierzam Tobie wszystkie moje troski i mysli ,ktore znasz.Wspieraj madroscia i miloscia moje dzieci i chron je od wszystkiego co niesprawiedliwe i zle dla nich Amen

 • Dziekuje za wszystkie wysluchane prosby ,za meza ktory ma prace.Bog zaplac Ci Ojcze za wszystko

 • za syna aby nie byl uzalezniony od gier komputerowych i internetu

 • o uzdrowienie z nerwicy lękowej,zeby miela,i nigdy juz nie wrocila.prosze cie Ojcze...

 • Ojcze Swiety pomoz mi w moim problemie,ktory nie daje mi spokoju,czuje taka pustke i samotnosc

 • Kochany Ojcze błagam o siłę i zdrowie pomóż mi w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II pomóżmi w ażnych sprawach.Daj abym mógł pojechać do Fatima

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • o czystosc przedmalzenska dla wojtka, pawla, mateusza, za dusze czysciowe, o dobrego chlopaka i slub za rok, o dobra prace w tym roku na uczelni

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla najbliższych memu sercu. Serdecznie oto błagam, wstawiaj się za nami , nie opuszczaj nas i miej w Swojej opiece. Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich modlitw, które codziennie zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zgodę, jedność, miłość, wiarę, poszanowanie, zaufanie, bezpieczeństwo i zdrowie w rodzinie, Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące.Proszę Maryję Najukochańszą naszą Mateńkę Różańcową, aby była nam obroną, ratunkiem i okrywała nas płaszczem Swej opieki. Proszę o dary, łaski, owoce i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla wnuczki, aby znalazła ją u dobrych ludzi i pomoc w dalszym kontynuowaniu nauki. Proszę o błogosławieństwo, opiekę i wszelkie łaski dla niej z okazji urodzin, który przypadają w rocznicę Twego Ojcze Święty wyboru na Stolicę Piotrową, wstawiaj się za nią .W rozpoczętym roku akademickim proszę o pomoc w nauce dla wnuczki, o bezpieczeństwo, zdrowie, siłę, odwagę. Święty Janie Pawle II, który tak ukochałeś młodzież wyproś potrzebne łaski dla moich wnuczek. Proszę o dobrą współpracę, poszanowanie, wytrzymałość, zgodę, siłę, zdrowie, bezpieczeństwo w pracy dla córki. O zdrowie, siłę, bezpieczeństwo w pracy dla zięcia. O zdrowie dla mnie, wiarę, poszanowanie. O pomoc w załatwieniu trudnego problemu. Panie Boże pełen miłosierdzia, miłości, dobroci. litości dopomóż nam. Od wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu obroń nas Panie Boże. O bezpieczeństwo w domu. w pracy, na uczelniach, na studiach, na stancji, w codziennych dojazdach i w dłuższych wyjazdach, w podróży, w każdym miejscu i w każdym czasie chroń nas Panie Boże Najukochańszy. Jezu ufam Tobie, Matko Różańcowa pomóż nam, spraw aby Różaniec Święty obronił nas od wszelkiego zła. Duchu Święty prowadź, pomagaj nam. Proszę o pokój w Polsce i na Świecie. O zgodę i jedność w narodzie polskim. Oddaję siebie i moich najbliższych w Waszą opiekę. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami i uproś potrzebne nam łaski.

 • Kochany Ojcze za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do Miłosirenego Jezusa i Najukochańszej Matki błagająć o siłę i miłość. Boże pomóż mi zakończyć trudny dla mnie okres w życiu. Boże jesteś Ojcem nas wszystkich to proszę Cię pomóż mi. W Tobie nadzieja.

 • Proszę o modlitwę za mnie i mojego byłego chłopaka,obecnie bliskiego kolegę o miłość między nami, byśmy dostrzegli na nowo w sobie piękno,by każde nasze działanie zbliżało nas do siebie,byśmy pokonali z pomocą Boża wszelkie trudności i zbudowali trwały związek,małżeństwo I rodzinę

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kochany Ojcze błagam Cię o wsparcie i siłę Pomóż mi

 • Najukochańsza Boże jesteś Ojcem nas wszystkich błagam pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia Najukochańsza Matko proszę o pomoc i siłę. Wstaw się za mną u swego Syna Błagam

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia Wskazm i drogę którą powinnam podążać Pomóż mi proszę W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Njukochańszej Matki blagając o siłę i miłość. Proszę pomóż mi zakończyć trudny okres w moim życiu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • o laske uwolnienie od wrogow na studiach i w zyciu, dobra prace w tym roku, malzenstwo z wojtkiem i jego milosc

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia Pomóż mi proszę W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze proszę o dobry sen dla mnie i pozytywne myśli. Bądź przy mnie proszę. Bóg zapłać.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Proszę w intencji uzdrowienia mnie ze wszystkich chorób.Dziękuję za wspólną modlitwę.

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Najukochańszej Matki Pomóż mi zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze Święty proszę o opiekę w tych najbliższych trudnych dla mnie dniach. Boję się. Bóg zapłać.

 • Szczęść Boże, Święty Janie Pawle II proszę Cię, aby w pracy wszystko się dobrze ułożyło i abym miał fajnych kolegów.

 • Proszę Cię Św Janie Pawle II uprościć u Miłosiernego Boga łaskę wiary dla Pawła, pomoc w wyjściu z długów, dar małżeństwa oraz Boże Błogosławieństwo.

 • Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mirosława, życie zgodne z przykazaniami i przyjęcie woli Bożej przez niego.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • KOchany Ojcze Święty za Twoim pośrednicwem wznoszę prośby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańszej Panienki błagająć o iłe i miłość. Proszę pomóż mi zakończyć trudny okres mojego zycia. Wskaż mi proszę drogę jaką powinnam podążać. Pomóż mi stworzyć nowy dom dla moich dzieci. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Miłosierny Boże przez wstawiennictwo św.Jana Pawła II i Matki Bożej Nieustającej Pomocy proszę o uleczenie z choroby i powrót do zdrowiae dla męża Leszka/aby nie musiał mieć kolejnego zabiegu/ i mógł cieszyć się zdrowiem jeżeli taka jest wola Boża.

 • Za wstawiennictwem św.Jana Pawła II proszę o Boże błogosławieństwo,zdrowie i dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej dla wnuków Dawida i Sandry na czas przygotowania do egzaminów maturalnych.Jezu ufam Tobie,Ty się tym zajmij.

 • Ojcze Święty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o siłę abym mogła zakończyć trudny okres w moim zyciu i mogła stworzyć nowy dom dla moich dzieci W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii, nie miała zaników pamięci.

 • Ojcze Święty miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem wnoszę prośby do Najukochańszej Matki blagajac o siłę abym mogła zakończyć trudny okres w moim zyciu i mogła stworzyć nowy dom dla moich dzieci W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem wnoszę prośby do Najukochańszej Matki blagajac o siłę abym mogła się uwolnić od przeszłości. Proszę pomóż mi zakończyć ten trudny dla mnie etap w życiu Pomóż mi błagam

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • o zlamanie przeklenstwa rzucanych na mnie i moja rodzine, o cud pracy i dobrego chlopaka, prosze zeby wojtkowi naprawde zalezalo i sie ze mna ozenil

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II o uzdrowienie i umocnienie miłości małżeńskiej, uwolnienie męża od wszelkich zniewoleń i powrót do domu i ratunek dla zagrożonego małżeństwa.

 • Święty Janie Pawle II proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem wnoszę prośby do Najukochańszej Panienki o siłę abym mogła zakończyć trudny okres w moim zyciu. Pomóż mi proszę zakończyć trudny dla mnie czas pomóż mi stworzyć dla moich dzieci dom w którym będzie panowalo szczęście i miłość W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Proszę o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy aby nasza rodzina nie została obciążona tak ogromnymi długami.

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwem wznoszę porśby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej matki błagając o siłe i miłość. Proszę pomóż mi pozamykać wszystkie sprawy które mnie wykańczają pomóż mi żyć na nowo. Daj mi porszę siłe do dalszego działania. Wskaż mi proszę jak powinnam żyć. Pomóż proszę w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Juleczki i Marysi oraz o zdrowie i błogosławieństwo Rodzicom.

 • Najukochańsza Matko Boga i nasza,prosze o powrót na drogę wiary dla syna Piotra i synowej Agnieszki

 • Św. Janie Pawle II, proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich najbliższych , proszę o opiekę Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, proszę też o pomoc w pomyślnych rozwiązaniu tych spraw urzędowych i o cud dobrej pracy dla syna oraz pomoc tym wszystkim , którym obiecałam modlitwę.

 • Miłosierny Boże, za przyczyną Św.Jana Pawła Ii proszę Cię o trzeźwość dla mojego syna i dar nawrócenia dla niego i jego córki, proszę o bezpieczny ich pobyt za granicą , proszę o cud dobrej pracy dla syna , dobrą naukę dla ich córek i żeby nigdy nie zatraciły wiary .Proszę tez ,aby syn zechciał uczestniczyć w rodzinnych rekolekcjach jakie będą w październiku.

 • Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wnoszę prośby do Najukochańszej Matki blagajac o wsparcie abym mogła zakończyć trudny etap w moim życiu Proszę pomóż mi uwolnić się od przeszłości. Daj mi siłę. W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Najukochańsza Matko Różańcowa pomóż mi abym mogła uwolnić się od przeszłości wesprzyj mnie proszę siła błagam spraw aby zamknęły się wszystkie sprawy

 • Proszę o łaskę uzdrowienia z chorób,o uwolnienie od depresji i lęków oraz o opiekę Matki Bożej dla mojej mamy Bożeny .Prosi córka

 • Proszę o łaskę wiary dla córki i wnuczki, siły do życia i pracy oraz szczęśliwe rozwiązanie ich trudnych spraw życiowych

 • O żywą wiarę, o stałą pracę i pełnienie woli Najwyższego.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańszej Matki o siłę i miłość. Pomóż mi proszę zakończyć trudny dla mnie i moich bliskich etap w życiu. Poóż mi aby wszystkie sprawy się pozamykały. Blagam pomoż mi wstaw się proszę u Najukochańszej Panienki W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty, proszę za Twoim wstawiennictwem o pracę przywracającą wiarę w "normalnych" ludzi, przywracającą sens we wkładane w nią zaangażowanie oraz motywację do rozwoju, do którego jako katolik jestem powołana do końca moich dni...

 • Święty Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę zdrowia dla mojego siostrzeńca Dawida, który uległ wypadkowi i jest w bardzo ciężkim stanie, niech dobry Bóg obdarzy lekarzy mądrością i roztropnością a rodzinie da siłę w tych trudnych chwilach.

 • Za Aleksandra o nawrocenie wewnetrzne.Ojcze blagam.

 • Ojcze swiety ratuj syna zeby zerwal niedobre kontakty.blagam...

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszą prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki blagajac o siłę i miłość Prosze pomóż mi zakończyć trudny okres w moim zyciu. Miej mnie i moje dzieci w opiece

 • ojcze.swiety.wypros.laski.dla.mnie

 • Kochana Matko Różańcowa pod Twoją opiekę oddaje siebie i moich bliskich błagam daj mi siłę i czuwaj nade mną abym mogła za za żyć na nowo. Pomóż mi proszę

 • Kochany Ojcze Św dziękuję za wysłuchanie wcześniejszych próśb. Proszę Cię teraz o mój spokój ducha. Abym nie myślała o pracy i wszystko było dobrze. Modlę się również o zdrowie rodziców i bliskiej rodziny i pogodzenia się z bratem. Bóg zapłać i kocham Cię Ojcze.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Milosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłe i miłość. Pomóż mi proszę zakończyć trudny dla mnie etap w życiu. Poóż mi abym mogła zcząć żyć na nowo. Wesprzyj mnie proszę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • o dostanie dobrej pracyw tym roku, prosze sw JP2 o laske meza wojtka , prosze przemien jego serce aby mnie pokochalo i zeby mnie szanowal i byl mi wierny, dobrego meza dla ani, basi, magdy, zony dla marcina, krystiana za diusze czysciowe, o zlamanie przeklenstwa w mojej rodzinie ,

 • Święty Janie Pawle II - proszę wstaw się za moim bratem w trudnej sytuacji, w której znajduje się. Błagam Cię Ojcze Święty - ocal go

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Dziekuje Ojcze za wszystkie wysluchane prosby,i prosze o szczegolna opieke nad nami.Ufam ci,kocham Cie..

 • Ojcze Swiety za przyczyna Matki Bozej blagam Cie pomoz mi w moim problemie,czuwaj nad wszystkim.Królowo Różańca Swietego,modl sie za nami.

 • Ojcze Swiety czuwaj nad wszystkim,prosze blagam.Jezu Ufam Tobie.Bog zaplac.

 • Św.J. Pawle wypraszaj zdrowie,opieke Bożą dla mnie i rodziny.Dziekuje!

 • Ojcze Najukochańsza Matko błagam dajcie mi siłę pomóżcie mi zakończyć trudny etap w moim zyciu

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla moich najbliższych. Serdecznie oto błagam, wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas i miej w Swojej opiece. Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich modlitw, które zanoszę codziennie za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zgodę, jedność, miłość, wiarę, poszanowanie, zaufanie, bezpieczeństwo i zdrowie w mojej rodzinie. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Milosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję naszą ukochaną Matkę Różańcową, aby była nam zbawieniem, obroną, ratunkiem i okrywała nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, łaski, owoce i Światło Ducha Świętego, umocnienie nas w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla wnuczki, aby znalazła ją u dobrych ludzi i pomoc w dalszym kontynuowaniu nauki na studiach zaocznych. W rozpoczętym roku akademickim proszę o pomoc w nauce dla wnuczki, o bezpieczeństwo, zdrowie, odwagę. Święty Janie Pawle II, który ukochałeś młodzież wyproś potrzebne łaski dla moich wnuczek. Proszę o dobrą współpracę, poszanowanie, wytrzymałość, zgodę, siłę, bezpieczeństwo w pracy dla córki. O zdrowie, siłę, bezpieczeństwo w pracy dla zięcia. O zdrowie dla mnie, wiarę, poszanowanie. O pomoc w załatwieniu ważnego problemu rodzinnego. Panie Boże pełen miłosierdzia, miłości, dobroci, litości dopomóż nam, aby modlitwa moja była Ci miła Od wypadków, nieszczęść, kataklizmów, pożarów, terroryzmu obroń nas Panie Boże. O bezpieczeństwo w domu, w pracy, w codziennych dojazdach i w dłuższych wyjazdach, w podróży, na studiach, na uczelniach, na stancji, w każdym miejscu i w każdym czasie chroń nas Panie Boże. Proszę pokieruj życiem moich wnuczek, córki, zięcia i moim. Jezu ufam Tobie. Matko Różańcowa pomóż nam, spraw aby Różaniec Święty obronił nas od wszelkiego zła. Duchu Święty prowadź, pomagaj nam. Proszę o pokój w Polsce i na świecie. O zgodę i jedność w narodzie polskim. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Święty Janie Pawle II uproś nam łaski i wstawiaj się za nami.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o siłę abym mogła zakończyć trudny dla mnie etap życia W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Jezu proszę Cię miej w opiece moje dzieci Karola, Marysię, Huberta - prowadź ich po Twoich drogach, pomóż im mężnie kroczyć przez życie, mieć ufność i radość w Tobie, błogosław im

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki błagając o siłe i miłość. Wskaż mi prosze jak mam żyć. Pomóż mi zakończyć trudny etap w moim życiu abym mogła na nowo stworzyć moim dzieciom nowy dom. Pomóż mi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • By odnaleźli Boga, by znalazł pracę...

 • Błagam Cię Ojcze o pomoc daj mi siłę aby wszystkie sprawy się szczęśliwie zakończyły tracę siły wesprzyj mnie proszę zeslij na mnie Ducha Świętego W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Proszę o łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację , światło Ducha Św. , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , owocną naukę , zdrowie, światło Ducha Św. , uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu dla Norberta.

 • Boże,daj mi siłę

 • Błagam o zdrowię i siłę. Pomóż mi zacząć nowe życie i doprowadzić wiadome Ci sprawy do końca. Pomóż mi

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznosze prośby do Miłosiernego Jezusa i Najukochańszej Matki błagająć o siłę i miłość. Błagam o zdrowie i siłę abym mogła zakończyć ciężki dla mnie etap życia. Błagam pomóż mi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji uzdrowienia z raka mózgu znajomej mojej siostry.

 • Ojcze za wszystko dziękuję,za pracę,męża,dzieci,opiekę nad nami. Za wszystko..nawet za cierpienie..ufam że mnie uzdrowisz z moich leków,nerwicy..proszę cię o udzielenie mi.odpowiedzi w sprawie Tobie wiadomej.. Ojcze. Kocham cię,ufam,modlę się. Bóg zapłać.

 • Panie Jezu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II ratuj Konrada od zguby, oczyść go swoja przenajdroższą krwią i uwolnij z mocy zła,odmień jego życie i moje .Jezu ufam Tobie, zajmij się Ty.

 • Panie Jezu za wstawiennictwem Twojej Ukochanej Matki, św. Jana Pawła II i św.Antoniego uzdrów dusze i ciało Konrada ,okaż mu Panie swoje miłosierdzie i przemień jego serce oraz moje

 • Najkochańszy Janie Pawle II upraszam Cie o Łaski dla \Nas wszystkich. Prosze wstaw się za naszymi prośbami u Boga - zebyśmy nareszcie mogli być szczęsliwi i odnależć wspólna droge . Zeby to o co tak gorliwie prosimy zostało spełnione !Żebyśmy nareszcie mogli być razem - pokieruj naszymi drogami w taki sposób ,zeby połączyły sie w jedna wspólna ! Tak długo na to czekamy i o to prosimy wszystkich Świętych. Kochamy Cie Ojcze Święty i błagamy o łaske . PObogosław Nam Ojcze Święty ,zebyśmy mogłi być razem i wychowywac nasze dzieci . Wysłuchaj Naszych próśb - czekamy na to .Pobogosław Kubie, Amelce , Kacperkowi i Mi .,zebysmy mogli stworzyc Rodzine !

 • Dziękuję Kochany Panie Jezu i Tobie Maryjo i Święta Rito i Tobie Kochany Święty Janie Pawle II za każdą już otrzymaną łaskę.

 • Błagam Kochany Święty Janie Pawle II o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej Kochanej mamy Marii i dla Brata Mirka z rodziną o siły dla Niego żeby się wybudował.

 • Kochana Maryjo Pompejańska i Ciebie Święta Rito i Ciebie Kochany Święty Janie Pawle II Błagam o całkowite uzdrowienie z choroby i bardzo dobre wyniki badań i aby nie było operacji dla Marceliny.

 • Matko Boża Pompejańska Matko Pięknej Miłości i TY Święta Rito Moja Kochana Przyjaciółko i TY Kochany Święty Janie Pawle II, weź w Swoje Serce Kasię i Mariusza, i wszystkich, których łączy prawdziwe uczucie i wstaw się do Syna, jak w Kanie o miłość dla Nich Pobłogosław i spraw aby w końcu byli razem i zawarli sakrament małżeństwa

 • Kochany Ojce Śwoęty za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do Miłosierengo Jezusa i Najukochańszej Matki z prośbą o siłe i miłość. Prosze wskaż mi jaką drogą powinnam podążać. Pomóż mi zakończyć etap w życiu abym mogła na nowo zacząć żyć. Prosze o pomoc w zamknięciu sparaw które pochłaniają bardzo dużo energii. Dziękuję za każdy dzień. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Św. dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o zdrowie, prawidłowy rozwój, spokojny sen i błogosławieństwo dla Julii i Marii oraz o zdrowie i potrzebne łaski ich Rodzicom , Babciom i Dziadkowi.

 • Ojcze Święty Janie Pawle proszę pomóż mojemu zieciowie Piotrowi wyzwolić się z pod wpływu matki i jego rodzeństwa, którzy niszczą jego życie i rozbijają małżeństwo jego i mojej córki. Ojcze pomóż mojej córce i jej mężowi. Pomóż im znaleźć spokojne,szczęśliwe miejsce, dom,gdzie bedą mogli dobrze wychować swoje dzieci.Dziękuję Ojcze za wszystkie modlitwy i Twoją Ojcze wiarę w człowieka. Dziękuję za każdą pomoc rodzinom naszym, a przede wszystkim dziękuję Ojcze za wszystko co dla mnie uczyniłeś. Ojcze nawróciłeś mnie i nadal błogosławisz. Bądź błogosławiony Ojcze Święty.

 • Za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II proszę Cię Jezu o łaskę uzdrowienia z wielu trudnych chorób.Opiekuj się moją rodziną i przyjaciółmi i obdarz zdrowiem duszy i ciała.Zmarłym śp rodzicom i krewnym wyproś łaskę nieba.Św.Ojcze proś Boga za nami.

 • Kochany Ojcze Święty, za Twoim wstawiennictwem proszę o uleczenie nogi mojego męża z bólu niewiadomego pochodzenia. Maryjo Matko Święta wstaw się za nami.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą.

 • Proszę o uzdrowienie serca z trudnych sytuacji dla Moniki i Bogdana. Miej ich Ojcze w swej opiece. Pomóż im dobrze wychować dzieci. Św. Janie Pawle patronie rodzin, módl się za nami.

 • Kochane Aniołki Wstawiennicze!! W Łodzi chmurno - chłodno, ale posyłam serdeczny :)) i bardzo proszę o mocne westchnienie od serducha: 1) o zdrowie i miłosierdzie Boże dla Sylwii (bardzo poważne kłopoty w spr kobiecych, mięśniaki,krwawienia, nie chce zgody na wycięcie..), prócz tego ciemnica duszy...(mama 5, w większości dorosłych już ludzi); więc może o db konsultacje, za lekarza, albo co... 2) o łaskę rodzicielstwa dla Gosi i Łukasza (niedawno stracili dzieciątko..); 3) o miłosierdzie Boże i zdrowie dla cioci Mieci po udarze, już po 1 rehabilitacji-jak mówi siostra- średnio udanej, bo szpital w kt.ciocia była nie dał rehabilitacji od razu-mimo że mają taki oddział-więc był miesiąc w plecy).Ma być następna rehab. Teraz jest w domu, ale następny kłopot--najst.syn Rysiek,będzie musiał zrezygnować z pracy (wujek Hirdek nie dosłyszy= nie zawsze rozpozna+odbierze potrzeby żony, a c.Miecia nie do końca jest w stanie wyartykułować czego akurat jej potrzeba)... 4) o miłosierdzie Bożę dla całej rodziny c.Mieci, a zwł.dla średniego syna Bogusława; 5) o uzdrowienie z wściekania się, braku opanowania; 6) o miłosierdzie Boże dla Grzegorza (rak), niestety wznowa, mają być naświetlania punktowe, także o ulgę w bólu; za jego żonę Anię; 7) za chrzest małego Julka (rodzice Paulina i Kuba bez ślubu..); o dobrą spowiedź dla chrzestnego Piotra. Bardzo Bóg zapłać!! Ciepełka i wiosny w sercu, mimo tego co za oknem.

 • Ojcze Swiety czuwaj prosze nad wszystkim,zeby wszystko bylo dobrze.Powierzam ci ten problem.Rozwiąż go.

 • Ojcze,błagam cie z calych sil o pomoc w rozwiazaniu problemu,ktory Ci juz powierzylam.czuwaj nad wszystkim,blagam. Jezu Ufam Tobie.Bog zaplac.Wiem,ze mnie nie zawiedziesz.

 • Proszę Cię Ojcze Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

 • Święty Janie Pawle II proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Kochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc i siłę Wstaw się za mną i moimi synami u Mateńki abym mogła zacząć żyć na nowo.pomoz mi stworzyć nowym dom dla moich dzieci wesprzyj mnie swoją siłą i mądrością W TOBIE nadzieja na lepsze jutro

 • Jezu błagam o uzdrowienie oczów mojej 9-letniej córeczki.

 • Najukochańsza Ojcze proszę o zdrowie i siłę

 • Ojcze Święty miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.

 • Ojcze Święty, wstaw się za mną u Pana Boga proszę, niech wskaże mi drogę, którą mam podążać. Jezu Ty się tym zajmij

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii, nie miała zaników pamięci.

 • Za Twoim wstawiennictwem Ojcze Święty proszę Najukochańsza Matkę Różańcowa o z ile i wsparcie w trudnym dla mnie okresie życia.wesprzyj mnie proszę abym mogła załatwić wszystkie sprawy które nade mną ciążą. Daj proszę wskazówki jak powinnam postępować. Tak strasznie jest mi ciezko. Mateńko miej mnie w opis e

 • Święty Janie Pawle II, św. Florianie, św. Bracie Albercie, św. Tadeuszu Juda i Wszyscy Święci oraz Życzliwi w Niebie - błagam Was o łaski dla mojego syna Krzysztofa - dobrego rozpoczęcia zajęć w nowej szkole, wielu fajnych kolegów oraz nadziei na przyszłość i zdrowia psychicznego - błagam Was pomóżcie temu dziecku - amen

 • Święty Janie Pawle II nasz orędowniku w niebie proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • Ukochany Ojcze za Twoim pośrednictwa błagam Najukochańsza Matkę o pomoc aby dzisiaj pomogła mi załatwić dla mnie ważne sprawy dzięki którym będę mogła za za żyć na nowo Wesprzyj mnie proszę siła i mądrością W TOBIE nadzieja

 • Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie nienarodzonego dzieciatka mojego brata

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem błagam Najyjochańsza matkę o siłę proszę pomóż mi zakończyć trudny etapów moim życiu. Daj mi siłę której mi brakuje i miej mnie w opiece ponieważ czeka mnie bardzo trudny czas.W Tobie nadzieja

 • Proszę o modlitwę żebym miał możliwość zapisania się na zajęcia zaległe żeby utworzono grupę i zajęcia bieżące na studiach żeby starczyło dla mnie miejsca

 • Ojcze Św. prosimy o zdrowie, uzdrowienie z azs i spokojne noce dla Juleczki.

 • o załatwienie ważnych dla mnie spraw i rozwiązanie problemów o zdrowie i w innych moich intencjach

 • Ojcze Święty proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.

 • Święty Janie Pawle weż w opiekę Gerarda.Uproś potrzebne łaski.

 • sw jp 2 prosze o laske malzenstwa dla ani, basi, magdy, basi , prosze za wynagrodzenie za grzechy w rodzinie i moje, prosze o prace na uczelni, laske malzenstwa z wojtkiem by we mnie sie zakochal zechcial zostac moim mezem ,ojcem

 • Ukochany Ojcze Św.Janie Pawle II ! Błagam opiekuj się mną,potrzebuję otuchy na czas chemioterapii.Wspieraj w codziennych problemach.

 • Kochany Ojcze Święty dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę Cię Święty Janie Pawle II zaopiekuj się moją rodziną. Proszę Cię o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i do Matki Bożej z Lourdes o łaski zdrowia i inne potrzebne łaski dla mojego męża, moich dzieci, mojej mamy i teściowej i dla mnie. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji pomocy w pokonywaniu problemów życia osobistego. Pomóż mi oddalić ode mnie lęki, niepokój, strach i choroby, a moje wnętrze wypełnić spokojem, miłością, szczęściem i radością. Spraw Panie Boże, by ułożyło się moje życie osobiste, abym była szczęśliwa i zdrowa. Wysłuchaj mojej prośby Panie.Tak bardzo Cię o to proszę.

 • Ojcze Święty, proszę o uzdrowienie i łaski dla rodziny.

 • Święty Janie Pawle II proszę wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim wstawiennictwem.

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla moich najbliższych. Serdecznie oto błagam, wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas i miej w Swojej opiece. Święty Janie Pawle wysłuchaj moich modlitw, które codziennie zanoszę za Twoim wstawiennictwem. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Proszę o zgodę, jedność, miłość, wiarę, poszanowanie, zaufanie, bezpieczeństwo i zdrowie w mojej rodzinie. Proszę o wytrwanie w trzeźwości. Proszę, aby Pan Jezus Miłosierny miał nas w Swojej opiece, obdarzał łaskami, błogosławił nam, strzegł i oddalał od nas wszelkie niebezpieczeństwa nam grożące. Proszę Maryję Matkę Różańcową aby była nam zbawieniem, obroną, ratunkiem i okrywała nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, łaski, owoce i Światło Ducha Świętego, umocnienie w wierze i wskazywanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w nalezieniu pracy dla wnuczki, aby trafiła do dobrych ludzi i pomoc w dalszym kontynuowaniu nauki. Proszę o pomoc w zbliżającym się roku akademickim dla wnuczki, o bezpieczeństwo, zdrowie, odwagę i pomoc w nauce. O dobrą współpracę, poszanowanie, wytrzymałość, zgodę, bezpieczeństwo w pracy dla córki. O bezpieczeństwo, zdrowie siłę i pomoc w pracy dla zięcia. Proszę o pomoc w załatwieniu ważnego problemu rodzinnego, którego nie jestem w stanie sama załatwić. Panie Boże pełen miłosierdzia, miłości, dobroci i litości proszę dopomóż nam. Od wypadków, nieszczęść, kataklizmów, terroryzmu, pożarów obroń nas Panie Boże. O bezpieczeństwo w domu, w pracy, w codziennych dojazdach i w dłuższych wyjazdach, w podróży, na studiach, na uczelniach, na stancji, w każdym czasie i w każdym miejscu chroń nas Panie Boże. Pokieruj życiem moich wnuczek. Jezu ufam Tobie, Matko Różańcowa pomóż nam spraw, aby Różaniec obronił nas od wszelkiego zła, otoczył granice Polski, aby zapanował pokój i zgoda w narodzie polskim i na świecie. Święty Janie Pawle II uproś nam łaski i wstawiaj się za nami.

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Boże,dziękuję za otrzymane łaski!

 • ojcze ukochany prosze o jutrzejszy szczesliwy dzien,zeby wszystko bylo dobrze,Duchu Swiety,blagam o spokoj wewnetrzny

 • Ojcze blagam w pewnej intencji tobie wiadomej

 • Ojcze św pomóz mi dzisiaj w sadzie błagam cie ta nienawisc tej ali do nas pomóz nam ,mi dzisiaj bym umiała zeznawac by Tomek wyszedł przebacz mu wszystko

;