Imieniny: Zanny, Mirona, Jacka

Wydarzenia: Dzień Pozytywnie Zakręconych

Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

Wszystkie intencje

Podgląd na żywo z kaplicy św. Sebastiana w Bazylice Świętego Piotra

 

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 • Proszę o łaske zdrowia ,opiekę i błogoslawienstwo dla córki Kasi

 • Proszę o modlitwę w intencji córki Natalii o łaskę zdania trudnych egzaminów poprawkowych na studiach.

 • Ojcze Swiety prosze o łaske zdrowia i rozwiazanie sytuacji , w której jestem od 14 lat.

 • Proszę o łaskę nawrócenia , przemianę życia, uleczenia z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , przemianę życia i uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu dla Norberta.

 • Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za okazaną pomoc i proszę Cię o dalszą opiekę i wstawiennictwo w modlitwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o łask zdrowia, powrotu do sił i miłości dla mojej mamy. Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Proszę o modlitwę o nawrócenie Dominiki i aby przestała żyć w związku niesakramentalnym

 • Kochany Ojcze Święty Jani Pawle II pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci mamę i brata wskaż mi proszę jak mam żyć jakie podejmować decyzję. Pomóz mi odszukać nowe miejsce w życiu. W Tobie nazieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty, przepraszam, że żyłam w tak mylnym przekonaniu, że praca jest ważniejsza od dziecka i Męża. Prepraszam, za wyrządzone krzywdy, lawiny niepotrzebnych słów. Daj mi Ojcze siły, do bycia lepszą. dla siebie, dla Bliskich. I proszę obdarz Nas tak bardzo wyczekiwanym dzieckiem... Otul płaszczem swej opieki moich Rodziców, proszę o łaskę uzdrowienia dla Mamy i siły dla Taty. Bóg zapłać.

 • Kochany Święty Janie Pawle II proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej moją koleżankę Dorotę.Proszę o szczęśliwą operację i siły do walki z chorobą.

 • Ojcze Święty proszę o modlitwę w intencji mojego brata Ryszarda, by sprostował wszystkie kłamstwa i wyrządzone krzywdy żonie, dzieciom, rodzicom ,zwłaszcza mamie,oraz rodzeństwu i naszym rodzinom.Spraw ukochany Ojcze Święty, by już nikt z jego powodu ,jego pijaństwa,kłamstw i nienawiści nie cierpiał.By i jemu Pan Bóg i rodzina wybaczyli.Ojcze Święty pokieruj nim.Obudź sumienie i rozum.Proszę jako siostra,choć mi groził,wymuszał co chciał,źle życzył, oczerniał,przeklinał.Bolało, bo to brat.Ile wycierpiała mama,tylko Pan Bóg wie.Ojcze mój brat jest ciężko chory. Spraw niech pojedna się z Panem Bogiem .Amen.

 • Ojcze Święty, proszę o łaskę uzdrowienia i opiekę nad moją rodziną.

 • Sw. Janie Pawle ll prosze o wstawiennictwo m moich osobidtych intencjach.

 • Za 25 letnią Agnieszkę, która obecnie mieszka wraz z roczną córeczką Alą w Irlandii o siłę dla Niej potrzebną do walki o czystość i o to by w tej czystości wytrwała i nie bała się takiego życia. By anioł ciemności, który próbuje zawładnąć Jej ciałem, Jej duszą, Jej sercem i Jej umysłem przegrał tę walkę z kretesem. By w sercu i duszy Agnieszki zapanowała jasność pochodząca od Miłosiernego Boga. O Wiarę, Nadzieję i Miłość dla Niej. O to by nie bała się prawdziwej miłości jaka na Nią czeka. O opiekę, wsparcie i wstawiennictwo błogosławionej Marii Luizy Merkert, Świętego Franciszka, Świętej Klary i Świętego Jana Pawła II nad Agnieszką. O to, by Agnieszka otworzyła swoje serce na mnie i moją miłość, by nie odwracała się ode mnie, by nie odrzucała mojej pomocy, mojego wsparcia i mojej miłości. O to by czarne i złe myśli jakie Ją nawiedzają, jakie Ją niszczą i ciągnął w dół nie pojawiały się w Jej głowie. O to by bezpiecznie i jak najszybciej wróciła do Polski razem z Alą gdzie czekają na Nie ludzie, którzy Je kochają i dla których są One bardzo ważne.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II zaopiekuj się moją mamą i pomóż jej w chorobie Swoim wstawiennictwem w modlitwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej w Lourdes w intencji jej uzdrowienia i powrotu do sił. Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę.

 • Kochany Ojcze Święty tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Proszę o nawrócenie córki Joanny, zdrowie psychiczne i fizyczne dla niej, pozytywne rozwiązanie jej trudnych spraw życiowych oraz siłę do życia, pracy i wychowania córki Ewy

 • Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w mojej intencji. Proszę o bezproblemowy poród córeczki i zdrowie dla moich dzieci, męża i całej rodziny. Proszę również w intencji brata i jego żony - by szczęśliwie zostali rodzicami. Jezu ufam Tobie!

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Najukochańszej Matki. Błagam wstaw się za mną i moimi dziecmi abym mogła znaleść dla nich nowy dom w którym edzie panowała radość miłość. Pomóż mi odszukać nową drogę życia. Wskaż mi jak żyć. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Bardzo proszę o modlitwę za moją bardzo chorą koleżankę Renię. Ukochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga.

 • Ojcze Święty, proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla mojego brata, siostry, męża, dla mnie i całej mojej rodziny, błagam wstaw się za nami. Dziękuję

 • Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w modlitwie o odnalezienie miłości. Pomóż mi proszę.

 • Bardzo proszę o modlitwę dla mojej siostry Eweliny o: pełne zdrowie dla niej psychiczne, fizyczne i duchowe. Ducha Świętego, prace, dobrych ludzi na jej drodze , pokój w sercu! Bóg zapłać !

 • Proszę o modlitwę za mojego syna Krzysztofa za twoim pośrednictwem ukochany Ojcze Święty proszę o pomyślne załatwienie wszystkich spraw osobistych o uwolnienie z kłopotów Niech Miłosierny Pan Bog czuwa nad nim i chroni go od wszystch zdarzeń i okoliczności, Jezu Ufam Tobie Jezu Ty się Tym zajmij.

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci mamę brata. Wskaż mi proszę jaką drogą powinnam podążać. Ukaż mi jak żyć. Pomóż mi doprowadzić transakcje do końca abym mogła zacząć żyć na nowo. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Ukochany Ojcze Święty, zanieś proszę moje prośby do Najświętszego Serca Pana Jezusa by wyniki moich badań okazały się dobre. Chciałbym jak najdłużej być dobrym ojcem dla mojego ukochanego synka, oraz móc dalej opiekować się całą moją rodzina.

 • Przepraszam Boże za wszystkie grzechy i zło którego się dopuściłem. Święty Janie Pawle II proszę Cię o opiekę nad moją mamą i pomoc dla niej w tych ciężkich chwilach. Proszę Cię o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o łaski sił, zdrowia i uwolnienia od cierpienia dla mojej mamy. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę i za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Najukochańszej Matki o siłę i zrozumienie. Pomóż mi proszę zakończyć pewien etap w życiu abym mogła zaczać żyć na nowo. Wskaż mi prosze jaką drogą powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ukochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji sprawnego porodu naszego drugiego dziecka. Jezu ufam Tobie.

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • O zdrowie i łaskę nawrócenia. O uzdrowienie z uzależnienia i depresji.

 • o wewnetrzna przemiane.O spokoj wewnetrzny.Ojcze prosze cie.

 • o uzdrowienie dla corki.

 • Ojcze Swiet blagam Cie o uzdrowienie dla mojej corki Magdy,o jej przemiane,zeby dziecko odzyskalo wewnetrzny spokoj,a takze o uzdrowienie z choroby alergii i tarczycy.Blagam. Prosze cie rowniez aby u mnie ustapily bole glowy i nadcisnienie abym rowniez odzyskala spokoj w sobie.Za wszystko przepraszam co jest we mnie zle i niedobre.Ojcze ufam Ci.Bog zaplac.

 • Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do MiłosierengoJezusa i Najukochańszej Matki o siłe i miłość. Wskaz mi prosze jak mam żyć. Pomoż mi prosze ułożyć sobie życie na nowo abym mogła moim dziecia stworzyć nowy szczęśliwy dom. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla moich najbliższych memu Sercu. Serdecznie oto błagam wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas i miej zawsze w Swojej opiece.Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem, które są ukryte w moim sercu. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Proszę o zgodę, jedność, poszanowanie, zdrowie, miłość i zaufanie w rodzinie. Proszę o trzeźwość w rodzinie i we wszystkich rodzinach. Proszę o wytrwanie w trzeźwości dla tych, którzy wyszli z nałogu, aby nigdy do niego nie wrócili. O siłę, zdrowie, wytrwałość dla pielgrzymów zdążających do Tronu Pani Jasnogórskiej. Aby pielgrzymi oprócz swoich intencji zanieśli do naszej Mateńki i nasze prośby, o które ich prosiliśmy i te które mamy ukryte w swoich sercach.. O obfite owoce dla naszej parafii i diecezji z okazji peregrynacji Krzyża Świętego, który tuliłeś Święty Janie Pawle w Wielki Piątek 2005 r. Aby Pan Jezus, którego Serce jest pełne, dobroci, miłości i miłosierdzia miał nas w Swojej opiece, obdarzył nas Swoimi łaskami i błogosławił nam. A Mateńka Boża Częstochowska nasza Najukochańsza Matka, do której nasze serca szczególnie są zwrócone otuliła nas płaszczem Swej Matczynej opieki i wstawiała się za nami u Swego Syna. Proszę o zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, o umocnienie nas w wierze, pokrzepienie i wskazanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w załatwieniu bardzo trudnego problemu rodzinnego, Panie Boże miłościwy, litościwy, pełen miłości, dobroci i miłosierdzia dopomóż, bo bez Twej pomocy nie damy rady.o znalezienie pracy dla wnuczki, aby trafiła do dobrych ludzi. Od wypadków, nieszczęść ochroń nas,od burz i nawałnic, kataklizmów obroń. Proszę o dobrą pogodę i zbiór plonów. O szczęśliwy wypoczynek na wakacjach i urlopach, o bezpieczeństwo w każdej podróży i w każdym czasie.. Jezu ufam Tobie. Mateńko kocham Ciebie, Duchu Święty pokieruj naszym życiem. Święty Janie Pawle II wstawiaj się za nami O pokój w Polsce i na Świecie. Proszę o łaski, pomoc i wsparcie dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

 • Kochany Ojcze Święty błagam o dalsze wsparcie. Spraw proszę aby udało sie podpisać umowę i za Twoim wtawiennictwem aym mogła rozpocząć nowe życie. Dziękuje za Twoim pośrednictwem Najukochańszej Panience za dzisiejszy dzień. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Święty dziękuję z całego serca za wysłuchana prośbę,Ty wiesz jaką. Kocham Cię bardzo. Spraw aby nasze życie rodzinne i małżeńskie układało się dobrze,szczęśliwie i żeby dobry Bóg czuwał nad nami. Żebyśmy kolejne wakacje szczęśliwie spędzili. Bądź tam z nami opiekuj się nami. Umacniaj nasza wiarę ,nadzieję i miłość. Niech Matka Boża ukoi nasze serca. Jezu Ufam Tobie.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II o Twoją opiekę nad moimi rodzicami oraz nade mną. Uproś Najświętsze Serce Pana Jezusa łaski zdrowia, sił, miłości i wiary dla nas. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Ukochany błagam Cię o załatwienie sprawy,która jest dla mnie bardzo wazna. Dziękuję za wszystko,za to że wysłuchujesz moich modlitw,tak bardzo Ci ufam. Proszę Cię o szczególne zdrowie dla mojego męża. O opiekę nad nim. Czuwaj Ojcze...tak bardzo się martwię. Ale modlę się do Ciebie wierząc i ufając ze zaopiekujesz się nim.

 • Kochany Ojcze Święty proszę Cię o wstawiennictwo u Najukochańszej Panienki abym mogła zacząć nowe życie w nowym otoczenu w nowym miejscu abym mogła stworzyć szczęśliwy dom dla moich dziecie. Daj mi siłę aby jutrzejsze spotkanie otworzyło mi drzwi do lepszego nowego życia. Pomóż mi w Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • UMIŁOWANY OJCZE SW. MIEJ SYNA POD SWOJĄ OPIEKĄ .KOCHAM CIĘ. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE Łaski.

 • Proszę o potrzebne łaski dla Pauliny i jej synka Jasia. Proszę o łaski uwolnienia od wszelkiego złego, nieprzyjaciół, pijanstwa i agresji bliskich, oraz wszelkich przekleństw. Ojcze Święty miej ich w opiece, oddal od nich wszystko co złe.Pomóż Paulinie podjąć mądre i słuszne, miłe Bogu decyzje. Odsun od nich fałszywych i szkodliwych ludzi .Amen. Dziękuję Ojcze. Ufam w Twoje oredownictwo do Matki Bożej i Pana Jezusa.

 • Przepraszam za wszystkie grzechy które w swojej słabości uczyniłem. Proszę Cię Święty Janie Pawle II o pomoc i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o powrót mojej mamy do sił i zdrowia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Święty, proszę Cię o modlitwę wstawienniczą w intencji Panu Bogu wiadomej.

 • Kochany Ojcze błagam daj mi siłę której mi brakuje błagam o mądrość wskaż mi proszę jak mam żyć. Spraw aby sprawy które się rozpoczęły zamknęły się szczęśliwie

 • Prosze o zycie i zdrowie dla mojego dziecka którego noszę pod sercem oraz dla pozostałej trójki dzieci o zdrowie i Boże błogosławieństwo po stracie ukochanego Tatusia ;który popełnił samobójstwo.

 • Ojcze Święty błagam Cię w intencji Tobie wiadomej. Błagam. Bóg zapłać, wierzę,że mnie wysłuchasz.

 • Ukochany Ojcze Święty, zaopiekuję się proszę moim nowo narodzonym synkiem Jasiem. Za twoim pośrednictwem, chciałbym prosić o Bożą łaskę daru zdrowia dla mojego ukochanego synka. Wesprzyj proszę również całą moją rodzinę w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach.

 • Proszę Cię Święty Janie Pawle II o pomoc dla mojej mamy. Błagam Cię o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o dar łask zdrowia i sił dla niej. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Św Janie Pawle ll proszę o uzdrowienie i uwolnienie Dominika , Mateusza, Kacpra , Szczepana i Magdaleny oraz nas rodziców i babci z . Wyrzuć z naszego domu, z naszej rodziny złego ducha. Spraw aby zaoponowała jedność i miłość . Zajmij się tą sprawą.

 • Ojcze św. prosze o łaske zdrowia dla mojej rodziny oraz o pomoc w wyjsciu z nałogu tytoniowego. Prosze o opieke w codziennym zyciu i trudnościach oraz pomoc w oidnalezieniu sie po smierci mamy

 • Ojcze Swiety wskaz mi odpowiednia drogę w nurtującej mnie sprawie. Nie wiem co robić i jaka decyzję podjąć w sprawie pracy. Bardzo Cie proszę również o pomoc, jeśli uznasz, ze jestem gotowa aby ponownie zostać mama, daj mi te szansę. Tylko proszę Cie z całego serca by wszystko było bez komplikacji.

 • Kochany OJCZE Święty pomóż odzyskać mi to co utraciłam a bez czego tak trudno mi żyć .Wierzę i ufam

 • Ojcze Święty proszę Cie o zdrowie dla mojej corki Amelii oraz dla moich rodzicow. Proszę Cie chroń Amelke przed chorobami i wirusami. Miej ją w swojej opiece i czuwaj nad nią tak jak do tej pory to czyniłes.. Miej w opiece również moją mamę, jest to wspaniała kobieta a niestety nie zaznała od życia zbyt wielu radości i wdzięczności od innych ludzi. Dziekuje Ci za dotychczasową pomoc i łaskę. Dziękuję, za ten wspanialy dar jakim jest moje dziecko.

 • OJCZE ŚW.opiekunie cierpiących i załamanych błagam za Twoim pośrednictwem o Bożą łaskę w załatwieniu trudnej sprawy zawodowej.Wierzę i ufam

 • Św Janie Pawle wypraszaj zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i braci.Dziekuje!

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci mamę i brata. Wskaż mi proszę drogę jaką powinnam podążać. Pomóż mi aby transakcja doszła do skutku i abym mogła zacząć żyć n nowo. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ukochany Ojcze Święty proszę uwolnij mnie od wszelkich uzależnień i złych nawyków oraz wszelkich przekleństw .Niech moją wolą stanie się wola Boża a moja rodzina niech się stanie na wzór Świętej Rodziny. Niech Imię Jezus i Maryja będzie błogosławione zawsze i wszędzie. Amen.

 • Przepraszam za wszystkie grzechy których się dopuściłem. Proszę Cię Święty Janie Pawle II zaopiekuj się moją mamą i uproś Najświętsze Serce Pana Jezusa o łaski jej uzdrowienia oraz powrotu do sił. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Kochany Ojcze Święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i koledze M. Proszę aby nam się dobrze współpracowało i żebyśmy rozwijali projekty, abyśmy uzyskali kolejne stopnie. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Kochany Ojcze Święty tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Ojcze Święty Janie Pawle II Nasz Wielki orędowniku w niebie proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

 • Drogi Ojcze Święty, wiem, że Ty mnie rozumiesz, nawet, gdy ja samej siebie nie rozumiem. Dziękuję Ci za Twoją dobroć i wyrozumiałość, a przede wszystkim za to, że mnie akceptujesz taką, jaka jestem - constans, bez żadnych wahań, cieszysz się mną i kochasz mnie. Spraw, proszę, bym przy innych też tak się mogła czuć - kochana, pożądana, a nie wytykana, lekceważona albo wzbudzająca litość czy odrazę. Proszę, zabierz moją złość i agresję wobec świata, wobec osób, które chciałyby usilnie, bym była inna niż jestem, które nie potrafią zaakceptować mojego wyglądu, brzydzą się mną, gardzą mną. Proszę, bym nie żywiła wobec nich chęci zemsty czy rewanżu.

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaje siebie moje dzieci mamaę i brata. Wsaż mi jak mam żyć. Proszę pomóż mi w podjęciu właściwej decyzji. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty Janie Pawle II, proszę Ciebie o uzdrowienie mojego synka Frania. Czuwaj nad moją rodziną.

 • Ojcze sw.prosze cię aby lekarka mnie zarejestrowała pomogła mi w wyleczeniu mięsniaków ,bym mogła cieszyc się zyciem choroba sie cofneła

 • Ojcze proszę Cię w intencji Tobie wiadomych. Zwłaszcza w 1 intencji. Już ufam Tobie.

 • Ojcze Święty, proszę o modlitwę w Tobie wiadomych intencjach. Jezu Miłosierny, zlituj się i wysłuchaj. Jezu Ufam Tobie...

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

 • Święty Janie Pawle II uproś u Boga zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny,miłość i zgodę,wspieraj w trudnościach

 • Pokornie proszę o zdrowie, bezpieczeństwo i wszelkie potrzebne łaski dla mojej mamy. Czuwaj nad nią Ojcze Święty chroń ją od wszelkiego zła, od niebezpieczeństw i od złych podstępnych ludzi.

 • Ojcze ukochany proszę cię w intencji Tobie tak bardzo wiadomej. Błagam również za zdrowie mojej córki,o wyciszenie wewnętrzne. Ojcze,proszę o siły, cierpliwość. Niech w naszym domu zapanuje spokój. Błagam.

 • Święty Janie Pawle II ,bardzo proszę o dar wiary dla mojego małżonka i naszych rodzin, o łaski Ducha Świętego, o dobrą pracę dla mojego męża , o zdrowie dla mamy i o to byśmy mogli razem z mężem pójść w tym roku na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.

 • O pomoc i moc Ducha Świętego dla córki i jej rodziny w trudnej sytuacji, uwolnienie zięcia od zniewoleń i okultyzmu, o dary potrzebne do zbawienia dla nich. O uzdrowienie moich zranień i relacji, łaskę wiary, moc do walki duchowej, pomoc Mamie, opiekę Niepokalanej. Za pewnego Kapłana o doświadczenie Bożej miłości. Dziękuję.

 • Św. Janie Pawle II proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii.

 • Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga w sprawie Michała i Oli by mogli zostać szczęśliwie rodzicami. Proszę o zdrowie dla nich i potrzebne łaski. Panie Boże tak mocno proszę!

 • Opiekunie naszej rodziny proszę czuwaj nad moim mężem w jego nowej pracy. Proszę o pomyślność dla niego i zadowolenie z tego co będzie teraz robił. Ufam w Twoją pomoc i wstawiennictwo u Pana.

 • Ukochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie mojego porodu. Proszę by wszystko zaczęło się gdy mąż będzie przy mnie... Proszę również aby narodziny przebiegły szczęśliwie. Proszę o zdrowie dla naszych córek. Jezu ufam Tobie!

 • Święty Janie Pawle II z całego serca proszę w mojej intencji o uwolnienie z moich nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia.

 • Proszę Cię Ojcze Święty w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Uzdrów nasze małżeństwo. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, o pokój i przemianę Jej serca.

 • Proszę o modlitwę za mnie i moje dzieciątko, które noszę pod sercem. Proszę, aby ciąża przebiegała prawidłowo, bez komplikacji i powikłań, aby dzieciątko rozwijało się prawidłowo pod kątem psychicznymi i fizycznym. Proszę, aby wyniki badań były prawidłowe, w czasie ciąży nie chorowała. Proszę, aby w grudniu tego roku nasze dzieciątko szczęśliwie przyszło na świat, abyśmy mogli cieszyć się nową rolą rodziców. Proszę, aby przyjście na świat dziecka umacniało naszą więź małżeńską.

 • Pokornie proszę o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dobrą miłość dla Artura oraz o łaskę zdrowego potomstwa dla niego.

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaje moich synów mamę i brata. Wskaż mi prosze jaką droga powinnam podążać jak żyć. Prosze pomóż m ułozyć sobie życie na nowo z nową miłością. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • proszę o wyprowadzenie mojego syna z alkoholizmu

 • proszę o błogosławieństwo dla małżonków Wojtka i Karoliny

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • o wyprowadzenie z depresji córki Karoliny-proszę

 • nawrócenie córki, zdrowie wnuka ,który ma autyzm,w moich problemach zyciowych

 • Proszę o łaskę lepszego życia dla Michała

 • Proszę o modlitwę w intencji zdrowia syna.

 • Proszę cię panie boże o zdrowie dla całej mojej rodziny i o dar macierzyństwa dla mojej córki

 • Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. O łaskę mądrości, spokoju i radości dla jego a dla rodziców i brata o zdrowie, cierpliwość i miłość do jego.

 • Ojcze proszę w pewnej intencji Tobie wiadomej. Ażeby wszystko się ułożyło. Proszę Cię również o szczęśliwe wakacje i podróż dla moich rodziców. Czuwaj nad nimi. Czuwaj nad nami. Bóg zapłać

 • Bardzo proszę o modlitwę o zmniejszenie bólu kolan, co uniemożliwia mi chodzenie i sprawność

 • Ojcze Święty błagam o uzdrowienie z nerwicy i depresji. O przemianę dla męża,o wyrwanie syna z gier komputerowych. O zdrowie dla całej rodziny. Dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby. Szczególnie za pracę dodatkową męża. Bóg zapłać Ojcze Ukochany za wszystko. Kocham cię i ufam z całych sił. I wiem że mnie nie opuścisz ani na chwilę.

 • Proszę o modlitwę za Panią Józefe aby jej zdrowie sie polepszyło, żeby nie musiała mieć już więcej przykrości i bólu który sprawiają jej najbliżsi. Aby w spokoju i miłości mogła przeżyć resztę swojego życia.

 • Proszę o modlitwę za Sebastiana, wieloletniego alkoholika aby mógł sobie poradzić ze swoim nałogiem . Aby potrafił oprzeć się pokusom szatana i na nowo zaufać Bogu.

 • Ojcze Święty proszę o pomoc dla mojej córki Pauliny, która jest uzależniona od Internetu. Proszę pomóż jej Ojcze Święty, uwolnij ja od wszelkiego złego .Spraw, by znalazła prawdziwy sens życia i radość życia. Amen.

 • Prosze o modlitwe za wstawiennictwem sw.JP II i MB Snieznej o zdrowie dla mojej Mamy,dla mnie,mojego Meza i Syna i o silna wiare dla nas!

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najukochańszej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla moich najbliższych memu sercu.Serdecznie oto błagam, wstawiaj się za nami, nie opuszczaj nas i miej w Swojej opiece. Święty Janie Pawle II wysłuchaj moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem, które są ukryte w moim sercu. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Proszę o zgodę i jedność w narodzie polskim, o pokój w Polsce i na świecie. O zgodę, jedność, poszanowanie, miłość i zaufanie w rodzinie. Proszę o trzeźwość w rodzinie i we wszystkich rodzinach. O siłę, wytrwałość dla pielgrzymów zdążających do Tronu Pani Jasnogórskiej. Aby pielgrzymi oprócz swoich intencji zanieśli do naszej Mateńki i nasze prośby. O obfite owoce dla naszej parafii i całej diecezji z okazji peregrynacji Krzyża Świetego, który tuliłeś Święty Janie Pawle w Wielki Piątek 2005 r. Aby Pan Jezus, którego Serce jest pełne dobroci, miłości i miłosierdzia miał nas w Swojej opiece. darzył nas Swoimi łaskami. A Mateńka Boża Częstochowska otuliła nas płaszczem Swej Matczynej opieki. Proszę o dary, owoce, łaski i Światło Ducha Świętego, o umocnienie nas w wierze, pokrzepienie i wskazanie właściwej drogi w życiu. Proszę o pomoc w załatwieniu bardzo trudnego problemu rodzinnego. Panie Boże miłościwy, litościwy, pełen dobroci i miłosierdzia dopomóż mi, bo bez Twej pomoc nie dam rady. Jezu ufam Tobie. Matko kocham Ciebie, Duchu Święty pokieruj. Święty Janie Pawle wstawiaj się za nami. Od wypadków, nieszczęść ochroń, od burz, nawałnic obroń, proszę o dobrą pogodę i zbiór plonów. Proszę o łaski, pomoc i wsparcie dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

 • O wyrwanie z nerwicy lękowej i depresji. Aby ustąpiły bóle głowy Ojcze. O uzdrowienie dla syna z jąkania. Przywróć mu płynna mowę. Proszę cię z całych sił.

 • Ojcze Święty. Błagam Cię żeby ustąpiło we mnie nadciśnienie..ześlij moc Ducha Świętego żeby umocnił moja wiarę,zmienił moje nastawienie,wyciszył mnie. Jezu Ufam Tobie.

 • Ojcze Święty. Błagam o szczególną opiekę nad moim mężem..żeby zaczął myśleć pozytywnie i zmienił nastawienie na lepsze. Żeby umiał docenić swoją rodzinę. Mnie i dzieci. Błagam.

 • O możliwość przeniesienia na studia do Krakowa dla Moniki

 • Ojcze święty dziękuję za opiekę nade mną za bezpieczny powrót do domu.

 • Święty Janie Pawle II błagam Cię o Twoje wstawiennictwo w intencji 25 letniej Agnieszki, która mieszka teraz wraz z roczną córeczką w Irlandii. Niech Dobry Pan uzdrowi Jej poranione serce, duszę i ciało. Niech sprawi by zło jakie próbuje zawładnąć Jej sercem, ciałem, duszą i umysłem zostanie zmiażdżone Miłością Miłosiernego Jezusa. Niech Matka Boża Fatimska, do której tak wiele razy Ty się zwracałeś Ojcze Święty, dodaje Jej sił potrzebnych do walki o czystość. Niech pomoże Jej wytrwać w tej czystości. Niech sprawi by Agnieszka otworzyła swoje serce na Miłość Bożą. By uwierzyła w to, że może być szczęśliwa. Maryjo, Królowo Nasza, spraw by Agnieszka nie odwracała się ode mnie, by nie odtrącała mojej miłości, mojego wsparcia i mojej pomocy. Pomóż uwierzyć Jej w to, że kocham Ją miłością bezinteresowną i miłością prawdziwą. Kochany Ojcze Święty, Matko Boża Fatimska, Święty Maksymilianie Maria Kolbę, błagam Was, opiekujcie się Agnieszką. Pomóżcie Jej wrócić bezpiecznie i jak najszybciej do Polski wraz z córeczką Alą. Pomóżcie Jej uwierzyć w Miłość. Błagam was o to z całego serca. Amen!

 • Ojcze dziękuję za wszystko i proszę o opiekę dla mnie i rodziny.Jezu ufam Tobie.Mateńko czuwaj nad nami.

 • Ojcze św. Janie Pawle II, błagam o uzdrowienie i cud dla mojego męża, który od 6 miesięcy przebywa w szpitalu i boryka się z ciężkimi następstwami naczyniaka i pobytu w szpitalu, proszę aby codzienne modlitwy zanoszone do Boga przez Twoje wstawiennictwo zostały wysłuchane a Arek zeby otrzymał łaske zdrowia i życia.

 • Matko Boża z ogromną ufnością zawierzam Tobie wszystkich bliskich memu sercu, wszystkie ich sprawy i potrzeby. Szczególnie proszę w intencji mojej córki Klaudii, brata Roberta, męża Marka i wnuka Natanielka. Otocz wsparciem także mnie i poproś Twego Syna a naszego Pana, by uzdrowił wszystko, co w moim życiu potrzebuje uzdrowienia i przemiany. Święty Jania Pawle II módl się za nami. Amen.

 • Kochany Ojcze Święty , proszę Cię o zdrowie dla mnie , moich dzieci i wnuków a dla mojego zmarłego męża proszę o łaskę Nieba . Ojcze Święty proszę Cię wspieraj mnie w moich działaniach i pomóż mi przejść trudny okres w moim życiu.

 • Ojcze Swiety blagam o uzdrowienie dla Macieja. blagam z calych sil jak potrafie!!!!!!!!!!!

 • ojcze prosze o wyciszenie konfliktu miedzy synem a jego kolega

 • Ojcze Swiety prosze cie o uzdrowienie z grzechu nienawisci Macieja.pROSZE O POMOC,ZEBY WYJASNILA SIE SPRAWA POZYTYWNIE,ZAJMIJ SIE TY OJCZE.Jezu Ufam Tobie

 • Ojcze Święte pod Twoja opiekę daje moje dzieci , mojego męża , rodziców i rodzeństwo oraz siebie samą. Za Twoim pośrednictwem Proszę Maryje i Jezusa o opiekę , zdrowie , wyjscie z problemów finansowych i nałogów alkoholowych w mojej rodzine. prosze i nieustannie wierze

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci mamę i brata. Proszę o siłę i miłość. Za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do Najukochańszej Panienki o miłość. Wskaż mi proszę jak mam na nowow stworzyć dom w którym moje dzieci bedą czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Wskaż mi proszę drogę jaką powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • wysuchaj mojego wołania daj mi wygrana w sadzie …szybki wyrok sadu….zycie bez raka, milosc, spokoj, wiare na to ze mi sie wszystko uda…anna prosze o szybki wyrok biegłych korzystny dla mnie...

 • Ojcze Święty Janie Pawle II miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.

 • Kochany Ojcze Święty tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. O Jezu oddaje się Tobie Jezu Ufam Tobie, Jezu TY się Tym zajmij Jezu troszcz się Ty o mnie. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Wierzę Tobie Jezu prowadź mnie właściwą drogą. Matko Najświętsza dziękuję za ochronę. Kochany Ojcze święty proszę wyproś łaskę dla mojej rodziny uwolnienia od przekleństwa, oczyszczenia z naszych grzechów i pochodzących z wcześniejszych pokoleń. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Za przyczyną Matki Bożej i Ojca Świętego Jana Pawła II proszę o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe w rodzinach Agnieszki i Michała. O uwolnienie od rozwodów, nałogów, kłótni, przekleństw i złych życzeń rożnych ludzi, o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych.

 • O przemianę życia 24-letniej Moniki, nawrócenie i uwolnienie od nałogów w tym komputerowego, o zdrowie psychiczne i fizyczne.

 • Dziękuję za otrzymane łaski. Ojcze, Św. Janie Pawle II, uproś dla mnie łaskę życia we wspólnocie, bym potrafiła tworzyć dobre, głębokie relacje i odnaleźć swoje miejsce w Kościele, tam gdzie chce mnie Jezus. Uproś potrzebne łaski tym wśród których żyję i za którymi tęsknię. Jezu, ufam Tobie.

 • Ojcze Święty proszę Cię o pomoc w znalezieniu mieszkania dla mojej córki Marty ,która za Twoim wstawiennictwem dostała pracę w innym mieście i musi się szybko bo do 15 sierpnia przeprowadzić ....mieszka w Niemczech i bardzo trudno nam jest jej pomóc ,prosimy Cię abyś za Twoim wstawiennictwem podesłał takich bożych ludzi aby mogła zdobyć nowe mieszkanie,bezpieczne i nisko kosztowe,otaczaj naszą córkę potrzebnymi łaskami dodawaj Marcie sił i wypraszaj u naszego Pana Jezusa potrzebne dary Ducha św i dobrych ludzi do pomocy.W Tobie pokładam nadzieję

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci mamę i brata. Wskaż mi proszę jaką drogą mam podążać. Pomóż mi proszę w tym abym na nowo zbudowała nowe życie nowy dom w którym moje dzieci czuły by się bezpieczne i szczęśliwe. Pomóż mi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Proszę o modlitwę w intencji naprawienia moich relacji z Przyjacielem łaskę szczerej rozmowy

 • Ojcze Święty proszę módl się za mojego męża Zdzisława, by Miłosierny Pan Bóg wybaczył mu wszystkie grzechy i krzywdy. Proszę także o łaski przebaczenia dla jego przyjaciół i nieprzyjaciół. Spraw dobry Ojcze Święty, by już niekt nie czynił nikomu żadnej krzywdy. Niech Pan Bóg wybaczy wszystkim i pobłogosławi pokojem, miłością ,mądrością i szczęściem. Amen. Jezu, Maryjo kocham Was.

 • Święty Janie Pawle II z całego serca proszę w mojej intencji o uwolnienie z moich nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia.

 • Proszę Cię Ojcze święty w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu.

 • Ojcze Święty proszę o zdrowie dla mojej córki, a zwłaszcza uzdrowienie z bólu biodra. Dziękuję Ci także za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga i dotychczasowe łaski.

 • Ojcze Święty, proszę Cię o wstawiennictwo abym ufnie oddała swój los w ręce Boga i uzyskała Boskie błogosławieństwo

 • Ojcze Święty proszę uwolnij mnie od potworów przeszłości. Ktoś mnie kiedyś zgwałcił i nie tylko na ciele, bo i duszę i umysł mi zbrukał.Zniszczył życie moje i moich bliskich,które trudno odbudowac.Odsuń Ojcze Święty od nas wszelkie zło i nieprzyjaciół. Dziękuję za wszystko Ojcze Święty.

 • Ojcze Sw .daj synowi spokój umysłu i bratnią duszę aby mógł roztropnie układać życie .Kocham Cię .Dziękuję za wszystko .

 • Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii.

 • Święty Janie Pawle II proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

 • Ojcze Święty proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.

 • Ojcze Święty Proszę za Twoim pośrednictwem o wszelkie potrzebne łaski oraz zdrowie dla moich trzech synów oraz dla mnie i męża. Uproś nam spokój oraz chroń nas od wszelkiego zła. Proszę także o zdrowie dla moich rodziców.

 • Ojcze proszę cię w intencji Tobie wiadomej. Błagam. Pomóż mi. Tylko Ty możesz mi pomóc. Bóg zapłać.

 • Ukochany Ojcze Św. Janie Pawle II dziękuję za już otrzymane łaski dla mojego męża Wacława i błagam o Twoje wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa o dalszą opiekę nad nim w tej ciężkiej chorobie nowotworowej,żeby powrócił do nas ze szpitala i mógł cieszyć się zdrowiem. Jeszcze raz błagam pomóż mu Ojcze Święty

 • Kochany Ojcze Święty miej w opiece moje dzieci mame i brata. Wskaż mi prosze jaką drogą mam podążać jakich dokonywać wyborów. Proszę ześlij na mnie miłość abym znowu czuła się potrzebna i kochana. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Kochany Ojcze Święty proszę cię z całego serca o zdrowie i prawidłowy rozwój dla mojego wnusia Bruna, aby ta okropna choroba nie potwierdziła się, Panie ulituj się i obdarz dgo mądrością i spokojem a jego rodzicom daj łaskę zdrowia cierpliwosci, opanowania. A jego matce mojej córce Ani która oczekuje drugiego dziecka daj siłę wytrwania

 • O zdrowe potomstwo dla Anny i Mateusza

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • Przeprasza za wszystkie grzechy których się dopuściłem. Proszę Cię Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo w modlitwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji uwolnienia mego taty i mnie od wszystkich wewnętrznych niepokoi. Proszę o Twoją opiekę nad mamą i łaskę jej dalszego powrotu do sił i zdrowia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Święty błagam Cię uproś dar zdrowia i prawidłowego rozwoju dla wnuczka Antoniego. Panie ulituj się i obdarz go mądrością, spokojem i radością. Panie daj łaskę zdrowia, cierpliwości, opanowania i miłości jego matce Małgorzacie.

 • Ojcze Święty proszę o to by Marek odezwał się jeszcze do mnie, bym mogła naprawić to co zepsułam i odbudować nasze relacje.

 • Proszę cię ojcze o szczególne zdrowie dla mnie,o wyjście z tego udręczenia i nerwicy lękowej abym odzyskała radość życia. Błagam nie opuszczaj mnie. O zdrowie dla naszego sąsiada pana Jerzego. Żeby wrócił do zdrowia. Pomóż Ojcze. Błagam. Bóg zapłać za wszystko co dla mnie czynisz.

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci mame i brata. Wskażz mi proszę jak mam żyć jkie decyzje podejmować. Proszę miej ich w opiece podczas podrózy na wakacje. Spraw proszę abym nie czuła się tak bardzo samotna. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Proszę o modlitwę i wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II w intencji zdrowia fizycznego, psychicznego oraz duchowego dla wszystkich członków mojej rodziny oraz o uzdrowienie relacji rodzinnych i wyciszenie emocji.Jezu ufam Tobie.

 • Św.Janie Pawle II nasz orędowniku i wspomożycielu w trudnych sprawach dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, a szczególnie za dobre wyniki badań męża i proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo dla całej rodziny.

 • Ojcze Święty proszę opiekuj się moją córką, która nosi pod sercem maleństwo. Spraw by córka i dzieciątko byli zdrowi, by dzieciątko rozwijało się zdrowo i szczęśliwie i by mamie minęły wszystkie dolegliwości. Dziękuję Ojcze za wszystko. Niech będzie błogosławione Imię Jezus i Maryja.

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego, Jezusa Miłosiernego, Jego Najdroższej Matki i u Ducha Świętego, prosząc o potrzebne łaski dla mojej najbliższej rodziny. Serdecznie proszę wysłuchaj Święty Janie Pawle moich codziennych modlitw, które zanoszę za Twoim pośrednictwem, które są ukryte w moim sercu. Dziękuję za otrzymane łaski i przepraszam za popełnione zło. Proszę o zgodę i jedność w narodzie polskim, o pokój w Polsce i na świecie. O trzeźwość w rodzinach polskich. O wytrwałość i siłę dla pielgrzymów zdążających przed Tron Matki Bożej Częstochowskiej. Aby w Swoich sercach zanieśli również do Matki Bożej i nasze prośby. O dobrą pogodę, od burz i nawałnic obroń Panie Boże, aby rolnicy mogli zebrać swoje plony, aby nikomu nie zabrakło chleba. Święty Janie Pawle proszę o obfite owoce dla naszej parafii z okazji peregrynacji Krzyża, który tuliłeś do Swej Piersi w Wielki Piątek 2005 r. Uproś aby Pan Jezus obdarzył nas łaskami, zdrowiem, pokojem i miał nas w Swojej opiece. Proszę o zdrowie, siły i mocną wiarę. Od wypadków, nieszczęść obroń nas. Jezu ufam Tobie i w Tobie pokładam całą nadzieję.

 • Do Jezusa Miłosiernego i Św JPII z prośbą o opiekę i potrzebne łaski i o dobrą diagnozę i pomyślne leczenie brata Tadeusza, Leszka, Danuty, Marii i małego Wiktora i o wsparcie dla rodzin i o Światło Ducha Świétego dla lekarzy i dla chorych na każdy dzień

 • Ojcze Święty błagam cię o zdrowie dla mnie.

 • Proszę Cię, Ojcze Święty, jeśli wolą Bożą jest, byśmy tego lata pielgrzymowali na Jasną Górę, by tak się stało - bym wraz z Mężem wyruszyła na szlak pielgrzymkowy, oddając chwałę Bogu i dziękując Matce Bożej za 25 lat małżeństwa i troskliwej opieki nad nami.

 • Ojcze Święty, proszę Cię o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.

 • Ojcze Święty Janie PawleII proszę weź mnie w opiekę swoją i pomóż pokonać lęki ,strach i proszę o Twoje wstawiennictwo u naszego Jezusa Chrystusa w intencji mojego uwolnienia ze zniewolenia oraz o nawrócenie u wolnienie mojej duszy.Atakze pokonanie używek papierosy,alkohol.Zdrowie i Boże bogosławieństwo dla mojej rodzinyOjczeŚwięty błagam pomóż mi

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię o wsparcie i dalsze życie w zdrowiu moich rodziców z okazji 30 - tej rocznicy ślubu.

 • Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie znalezienia stałej pracy i pomoc w rozwiązaniu problemu naukowego.

 • Za Michała o zdrowie,wiarę i siłę. Ojcze,proszę również o uzdrowienie mojego synka z jąkania. Żeby to wszystko ustąpiło. Ufamy Tobie.

 • Ojcze,wyniki mojej cioci po operacji są dobre. Ten najważniejszy na który czekaliśmy również. Dziękuję z całego serca za Twoje dobro,za to że prowadziłeś to wszystko. Bóg Ci zapłać Ojcze. Wiedziałam,że nie zawiedziesz. Ty,nigdy. Ja to wiem. Ojczulku kochany,dziękuję. Bardzo Cię kocham.Bardzo Ci ufam.

 • Ojcze Ukochany. Wiem,że tylko dzięki Tobie mogę wyzdrowieć i znaleźć drogę,która mam podążać. Pomóż mi znaleźć sens życia abym umiała cieszyć się z wszystkiego i żebym nie czuła się taka samotna, udreczona. Jezu ufam Tobie.pomoz na tej drodze znaleźć prawdziwych przyjaciół. Pomóż mi proszę. Czuję taka pustkę...

 • Ojcze Święty proszę weź w opiekę mojego wnuczka Jasia. Ojcze Święty Ty wiesz czego mu potrzeba i jak z nim postępować, by był dobry i mądry. Pokieruj proszę jego rodzicami ,a także rodzicami wszystkich wnucząt. Dziękuję za wszystko Ojcze, dziękuję także dwóm Najdroższym Serduszkom Miłości z Nieba.

 • Ojcze Święty Janie Pawle II nasz orędowniku w niebie proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża.

 • Ojcze błagam o zdrowie. Dla siebie i bliskich. Abym wyszła z tego też udręczenia i odzyskała radość życia. Proszę pomóż mi. Któż jak nie Ty...

 • Ojcze Święty błagam o uzdrowienie z choroby nadciśnienia.Zeby wszystko ustabilizowalo się. Żeby minął lęk, udreczenie. Proszę ojcze błagam o pomoc. Bog zapłać.

 • Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie. Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy. Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat. Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i spotkał przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie. Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie. Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Panie czego ode mnie pragniesz?Objaw przez Niepokalana Twoja Wole.Przyjmij moje prosby, za tych, ktorych kocham i sie modle.Twoja Kropelka

 • proszę Boga o pomoc dla mego syna Dawida, aby miał pracę i spłacił kredyt. Błagam go również o to aby syn wybrał dobra dla siebie żonę, która będzie go kochała i dbała o niego i dom.

 • Kochany Ojcze błagam daj mi siłę której mi brakuje błagam o mądrość wskaż mi proszę jak mam żyć jaka drogę życia obrać spraw proszę aby znalazł się kupiec na dom abym mogła zacząć żyć na nowo wspieraj mnie jutro w pracy aby wszystko dobrze się ułożyło w Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Ojcze Święty, Opiekunie naszej rodziny... Proszę o szczęśliwe rozwiązanie, o zdrowe, silne dziecko. Dziękuję za wszystkie łaski, za to co mam. Jezu ufam Tobie!

 • Święty Janie Pawle II proszę o pomoc w moim problemie. Jest mi ciężko przezwyciężyć niechęć do konkretnej osoby. Zawiodłam się na niej wiele lat temu, nie mamy kontaktu ze sobą, ale niechęć pozostała. Najgorzej odczuwam gdy ją widzę gdzieś przypadkiem. Proszę o uzdrowienie mojej duszy. Nie ma we mnie nienawiści, tylko takie okropne uczucie niechęci. Proszę o pomoc by to minęło. Panie Boże wysłuchaj mnie.

 • Kochany Ojcze Św proszę pomóż mi wyzdrowieć i znów się uśmiechać!

 • Ojcze święty proszę o nawrócenie mojego syna ,męża sióstr i brata.

 • Ojcze Święty. proszę Cię o modlitwę o zdrowie dla Rodziców i dobre wyniki badań mojej Kochanej Mamy. Proszę także o modlitwę w Tobie wiadomej intencji. Jezu Miłosierny, zlituj się i wysłuchaj. Jezu Ufam Tobie...

 • Chciałabym podziękować Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II za wstawiennictwo w rozwiązaniu problemów,wszystko się ułożyło.Bardzo dziękuję za pomoc jak również wszystkim za wspólną modlitwę.Nieustająco proszę o wstawiennictwo w intencji zdrowia dla mnie i mojej rodziny a w szczególności dla mamy.Proszę również o pomoc,opiekę Matki Bożej dla mnie i mojej rodziny i dziękuję za dotychczasową.Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i dołączam się do niej.Dziękuję również wszystkim kapłanom.Proszę jeszcze o wstawiennictwo w intencji zdrowia i wyjścia z poważnej choroby znajomej. Serdecznie dziękuję.

 • Ojcze święty błagam o zdrowie dla taty Stanisława.

 • Kochany Ojcze Święty pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci i mame i brata. Wskaż i proszę jak mam żyć jak postępować. Pomóż mi proszę ułożyć sobie życie na nowo w nowym otoczeniu i z nowymi ludzmi wokół którymi będę mogła nazwać przyjaciółmi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Ojcze Ukochany. Błagam Cię o szczególne zdrowie dla mnie żebym wyszła z nadciśnienia,nie musiała narazie brać leków. Ufam Tobie. Błagam również o wyciszenie dla mojej córki aby dziecko odzyskało radość życia,było szczęśliwe, zadowolone,radosne nade wszystko mimo chorób ją dręczących. Proszę ojcze,pomóż. Czasem brak już sił..Ale nadzieja zawieźć nie może. Dopomagaj mi. Błagam Ojcze.

 • Przepraszam za wszystkie grzechy które uczyniłem. Proszę Cię Święty Janie Pawle II o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaski wiary, miłości i uwolnienia od obsesji mojego taty. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Ojcze Święty wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ojcze Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć. O Jezu oddaje się Tobie Jezu Ufam Tobie, Jezu TY się Tym zajmij Jezu troszcz się Ty o mnie. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę który zostanie moim mężem. Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę - tak bardzo proszę z całego serca (chociaż nie wiem czy wypada prosić o tego typu modlitwę). Proszę o modlitwę aby szybko minął mój żal po ostatnich niemiłych wydarzeniach z kolegą MM z pracy, który mnie okłamywał i zdradził. Dziękuję Panie Boże za wskazanie drogi, otwarcie oczu na jego zdradę oraz rozwiązanie niezgodnej z Twoją wolą znajomości. Proszę aby M. miał poczucie winy ze mnie skrzywdził. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Wierzę Tobie Jezu prowadź mnie właściwą drogą. Matko Najświętsza dziękuję za ochronę. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij

 • Kochany Ojcze Święty tylko Ty wiesz jak mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Proszę o radość życia dla nas. Błagam o pomoc bratu w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochany Ojcze proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory, wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi.Błagam aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie i aby uspokoił się. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń

 • Ojcze Swiety proszę Cię abym odnalazła sens swojego życia. Wskaż mi drogę,co mam robić. Niekiedy czuję taka pustkę. Brak mi wtedy sił. Pomóż mi odnaleźć zajęcie z moimi zdolnościami. Ty je doskonale znasz.Abym również pokonała w sobie wszelkie bariery i lęki. Błagam. Ojcze, pomóż...

 • Kochany Ojcz Święty Janie Pawle II pod Twoją opiekę oddaje moej dzieci. Juro mój syn mam mieć badanie prosze Cię o zdrowie dla niego. Wskaż mi proszę droge jaką powinnam podążać. POmóż mi sprzedać dom abym mogła zacząć zycie od nowa. Pomóż mi. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Św Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa w intencji zdrowia, aby złamana kość udowa szybko się zrosła, a także o znalezienie dobrej żony.

 • Św. Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo do naszego Pana Jezusa Chrystusa w intencji mojego uwolnienia ze zniewolenia oraz o nawrócenie.

 • Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy. Bardzo mi na tym zależy.

 • OJCZE SWIĘTY PROSZĘ O ŁASKI MĄDRYCH I PRZEMYSLANYCH WYBORÓW DLA SYNA . NIECH SIĘ TO WSZYSTKO UŁOŻY, NIECH POZNA BRATERSKĄ DUSZĘ KTÓRA POMOŻE I DA SENS ,ENERGIĘ DO ŻYCIA ! KOCHAM CIĘ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO .

 • Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Ojcze Święty proszę uwolnij nasze rodziny od pijanstwa, nienawiści, złośliwości i msciwości.Proszę uwolnij od złego mojego męża, naszych zieciow,rodzeństwo moje i męża i ich bliskich. Proszę także nawroć naszych bliskich na drogę Kościoła Św. Wspomóż Ojcze Św. swoją modlitwą Marię i Konrada oraz ich dzieci z rodzinami, Tadeusza i jego bliskich. Ojcze Święty Ty wiesz najlepiej jak pomóc..Dziękuję Ojcze Święty. Któż jak Bóg. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

 • Kochany Ojcze Święty Janie Pawle pod Twoją opiekę oddaje moje dzieci mamę brata. Wskaż mi proszę jaką drogą powinnam podążać. Wskaż mi prosze jak mam wychować dzieci. Wesprzyj mnie proszę w wyznaczaniu nowej drogi życia. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • O szczególne zdrowie dla Czesławy. O szybki powrót do zdrowia.

 • O szczególną opiekę i zdrowie dla dzieci,żeby umiały docenić to co mają. O zdrowie dla męża,pracę,aby ustabilizowala się sytuacja finansowa. O wyrwanie z nerwicy lękowej dla Agi. O zdrowie dla rodziców, siostry. Ojcze,ufamy Ci. Wiemy,że u Boga wszystko jest możliwe. Za każde dobro,za ludzka życzliwość,za wszystko Bóg zapłać Ojcze. Opiekuj się nami. Proszę.

 • Dziękuję Ojcze z całego serca za szczęśliwy powrót do domu mojego syna. Za szczęśliwe wakacje. Bóg zapłać za Twoją opiekę nad nim..Proszę Cię o zdrowie dla mojej cioci,która jest po operacji tarczycy aby wróciła do zdrowia. Żeby miała dobry wynik histopatologiczny. Błagam. Proszę Cię również za pewna osobę aby umiała docenić mojego męża. O jego przemianę. Aby ustąpiło we mnie ciśnienie,żebym wróciła do zdrowia. Tylko Ojcze z Tobą wszystko jest możliwe. Dziękuję i kocham całym sercem. Jezu Ufam Tobie!

;